Marki » N-Q » kwiatowo - drzewno - piżmowe « Grupy

Musc Monoi Nicolai Parfumeur Createur dla kobiet i mężczyzn

Mam: 1

żółtych kwiatów
Musc Monoi Nicolai Parfumeur Createur dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia

Musc Monoi marki Nicolai Parfumeur Createur to kwiatowo - drzewno - piżmowe perfumy dla kobiet i mężczyzn. Są to nowe perfumy, Musc Monoi został wydany w 2014 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Patricia de Nicolai. Nutami głowy są neroli, cytryna i petitgrain; nutami serca są ylang-ylang, jaśmin, kokos, calone i magnolia; nutami bazy są ylang-ylang, drzewo sandałowe i piżmo.

Neroli Cytryna Petitgrain

Ylang-ylang Jaśmin Kokos Calone Magnolia

Ylang-ylang Drzewo sandałowe Piżmo

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Musc Monoi by Nicolai Parfumeur Createur.

Musc Monoi Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Nicolai Parfumeur Createur Musc Monoi, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Nicolai Parfumeur Createur Musc Monoi, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Musc Monoi marki Nicolai Parfumeur Createur. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Musc Monoi marki Nicolai Parfumeur Createur reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy kwiatowo - drzewno - piżmowe
Elizabeth Arden 5th Avenue After Five L`Artisan Parfumeur Bois Farine L`Artisan Parfumeur L’Ete en Douce Kate Moss Kate Clean Clean Baby Girl Montale Aoud Velvet Guerlain Les Voyages Olfactifs 01 Paris-Moscow Oriflame Giordani White Gold Girard Provence Spring Grossmith Shem - el- Nessim Kristel Saint Martin Parfum D'Or Sabon Zohar (Musk)