Marki » N-Q » kwiatowo - drzewno - piżmowe « Grupy

Musc Intense Nicolai Parfumeur Createur dla kobiet

Musc Intense Nicolai Parfumeur Createur dla kobiet

Musc Intense Nicolai Parfumeur Createur dla kobiet Zdjęcia

Musc Intense marki Nicolai Parfumeur Createur to kwiatowo - drzewno - piżmowe perfumy dla kobiet. Musc Intense został wydany w 2012 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Patricia de Nicolai. Nutami głowy są róża turecka i gruszka; nutami serca są goździk (roślina), fiołek, goździk (przyprawa), jaśmin i róża; nutami bazy są piżmo i białe piżmo.

Róża turecka Gruszka

Goździk (roślina) Fiołek Goździk (przyprawa) Jaśmin Róża

Piżmo Białe piżmo

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Musc Intense by Nicolai Parfumeur Createur.

Musc Intense Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Nicolai Parfumeur Createur Musc Intense, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Nicolai Parfumeur Createur Musc Intense, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Musc Intense marki Nicolai Parfumeur Createur. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Musc Intense marki Nicolai Parfumeur Createur reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy kwiatowo - drzewno - piżmowe
Versace Jeans Couture Glam Bvlgari Omnia Amethyste Van Cleef & Arpels Les Saisons Automne Bond No 9 The Scent Of Peace Agatha Ruiz de la Prada El Beso Michael Kors Michael Kors Yllozure Yllozuria Guerlain Quand Vient La Pluie Shaik Chic Shaik No 30 Oriflame Miss O Fashion Princess Morris Gocce Gocce di Napoleon Roccobarocco Fashion Woman