Marki » N-Q » kwiatowo - drzewno - piżmowe « Grupy

Musc Intense Nicolai Parfumeur Createur dla kobiet

Musc Intense Nicolai Parfumeur Createur dla kobiet

Musc Intense Nicolai Parfumeur Createur dla kobiet Zdjęcia

Musc Intense marki Nicolai Parfumeur Createur to kwiatowo - drzewno - piżmowe perfumy dla kobiet. Musc Intense został wydany w 2012 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Patricia de Nicolai. Nutami głowy są róża turecka i gruszka; nutami serca są goździk (roślina), fiołek, goździk (przyprawa), jaśmin i róża; nutami bazy są piżmo i białe piżmo.

Róża turecka Gruszka

Goździk (roślina) Fiołek Goździk (przyprawa) Jaśmin Róża

Piżmo Białe piżmo

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Musc Intense by Nicolai Parfumeur Createur.

Musc Intense Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Nicolai Parfumeur Createur Musc Intense, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Nicolai Parfumeur Createur Musc Intense, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Musc Intense marki Nicolai Parfumeur Createur. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Musc Intense marki Nicolai Parfumeur Createur reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy kwiatowo - drzewno - piżmowe
Cafe Parfums Cafe-Cafe Adventure L`Artisan Parfumeur L`Ete en Douce (Extrait de Songe) Christian Dior Dior Me, Dior Me Not Isabella Rossellini Daring Police Eyes For You Iceberg Light Fluid Iceberg Woman Yves Rocher Comme une Evidence Eau de Parfum s.Oliver QS by s.Oliver Jesus Del Pozo On El Jovan Musk Maison Martin Margiela (untitled) FUBU Plush