Marki » N-Q » kwiatowo - zielone « Grupy

Mimosaique Nicolai Parfumeur Createur dla kobiet

Mimosaique Nicolai Parfumeur Createur dla kobiet

żółtych kwiatów

Mimosaique marki Nicolai Parfumeur Createur to kwiatowo - zielone perfumy dla kobiet. Mimosaique został wydany w 1992 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Patricia de Nicolai. Perfumy zawierają takie składniki, jak jaśmin, mimoza, nuty zielone, anyż i korzeń irysa.

Jaśmin Mimoza Nuty zielone Anyż Korzeń irysa

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Mimosaique by Nicolai Parfumeur Createur.

Mimosaique Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Nicolai Parfumeur Createur Mimosaique, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Nicolai Parfumeur Createur Mimosaique, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Mimosaique marki Nicolai Parfumeur Createur. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Mimosaique marki Nicolai Parfumeur Createur reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy kwiatowo - zielone
Issey Miyake L'Eau d'Issey Summer 2007 Femme Van Cleef & Arpels Les Saisons Hiver Van Cleef & Arpels Les Saisons Printemps L`Occitane en Provence Orange Leaves Eau de Cologne Bond No 9 Andy Warhol Union Square Boucheron Boucheron Eau Legere Comme des Garcons Comme des Garcons Series 1 Leaves: Calamus CB I Hate Perfume Tea/Rose Floris Edwardian Bouquet Il Profvmo Osmo Scents Palmerose Tauer Perfumes Carillon pour un ange Mansfield Piazzetta di Portofino