Marki » N-Q » orientalno - kwiatowe « Grupy

Maharanih Intense Nicolai Parfumeur Createur dla kobiet

Maharanih Intense Nicolai Parfumeur Createur dla kobiet

cynamonowy

Maharanih Intense marki Nicolai Parfumeur Createur to orientalno - kwiatowe perfumy dla kobiet. Maharanih Intense został wydany w 2008 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Patricia de Nicolai. Nutami głowy są pomarańcza i gorzka pomarańcza; nutami serca są goździk (roślina), cynamon i róża; nutami bazy są drzewo sandałowe, paczula i syntetyczny cywet.

Pomarańcza Gorzka pomarańcza

Goździk (roślina) Cynamon Róża

Drzewo sandałowe Paczula Syntetyczny cywet

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Maharanih Intense by Nicolai Parfumeur Createur.

Maharanih Intense Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Nicolai Parfumeur Createur Maharanih Intense, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Nicolai Parfumeur Createur Maharanih Intense, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Maharanih Intense marki Nicolai Parfumeur Createur. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Maharanih Intense marki Nicolai Parfumeur Createur reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Shiseido Vocalise Bijan Bijan Jil Sander Style Pastels Soft Yellow Fragonard Eclat Tosca Tosca Gale Hayman Sunset Boulevard Ulric de Varens Varens essentiel Musc Provocant Christian Audigier Christian Audigier For Her Tesori d`Oriente Jasmin di Giava Tesori d`Oriente Frangipani delle Indie Jeanne Arthes Arthes Love Never Dies Gold Romane Ever Luxe