Marki » N-Q » orientalno - kwiatowe « Grupy

Maharadjah Nicolai Parfumeur Createur dla kobiet

Maharadjah Nicolai Parfumeur Createur dla kobiet

cynamonowy
Maharadjah Nicolai Parfumeur Createur dla kobiet Zdjęcia

Maharadjah marki Nicolai Parfumeur Createur to orientalno - kwiatowe perfumy dla kobiet. Nutami głowy są mięta i kolendra; nutami serca są lawenda, goździk (roślina), cynamon i goździk (przyprawa); nutami bazy są paczula, drzewo sandałowe i wanilia.

Mięta Kolendra

Lawenda Goździk (roślina) Cynamon Goździk (przyprawa)

Paczula Drzewo sandałowe Wanilia

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Maharadjah by Nicolai Parfumeur Createur.

Maharadjah Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Nicolai Parfumeur Createur Maharadjah, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Nicolai Parfumeur Createur Maharadjah, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Maharadjah marki Nicolai Parfumeur Createur. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Maharadjah marki Nicolai Parfumeur Createur reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Thierry Mugler Angel Garden Of Stars - Le Lys L`Occitane en Provence Notre Flore Neroli Luciano Soprani Solo Amore Antonio Banderas Spirit Night Fever Lubin L de Lubin Lubin Nuit de Longchamp Liz Claiborne Liz Borsalino Borsalino Pour Elle Fleurie Chanel Coco Mademoiselle Parfum Essentially Me Fauve Yves Rocher Shafali Fleur Rare Benefit So Hooked on Carmella