Marki » N-Q » kwiatowo - zielone « Grupy

Le Temps d'une Fête Nicolai Parfumeur Createur dla kobiet

Le Temps d'une Fête Nicolai Parfumeur Createur dla kobiet

żółtych kwiatów

Le Temps d'une Fête marki Nicolai Parfumeur Createur to kwiatowo - zielone perfumy dla kobiet. Le Temps d'une Fête został wydany w 2007 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Patricia de Nicolai. Nutami głowy są galbanum i opoponaks; nutami serca są narcyz i jaśmin; nutami bazy są mech dębowy, drzewo sandałowe, paczula i nuty drzewne.

Galbanum Opoponaks

Narcyz Jaśmin

mech dębowy Drzewo sandałowe Paczula Nuty drzewne

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Le Temps d'une Fête by Nicolai Parfumeur Createur.

Le Temps d'une Fête Recenzje Perfum

Bardzo chciałam poznać ten zapach, bo uchodzi w sieci za jedno z najdoskonalszych odzwierciedleń kwiatu narcyza – a to moje ulubione kwiaty. Kwiat narcyza pachnie duszno, ciemno-zielono – przypomina swym zapachem hiacynt, czasem siano i wilgotną ziemię.

I tutaj to wszystko czuć – pierwsze nuty to połączenie ziemistego narcyza z gorzkim, wytrawnym galbanum. Jednak ten fascynujący początek zbyt szybko zmierza do waniliowo – pudrowo – mydlanej bazy i jest nadal ładnie, ale już dość przewidywalnie.

Trwałość nie jest najlepsza – nadgarstków trzyma się krótko, za to na ubraniach jest nie do zdarcia i nuty bazy są na nich o wiele ładniejsze niż na skórze.

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Nicolai Parfumeur Createur Le Temps d'une Fête, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Nicolai Parfumeur Createur Le Temps d'une Fête, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Le Temps d'une Fête marki Nicolai Parfumeur Createur. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Le Temps d'une Fête marki Nicolai Parfumeur Createur reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy kwiatowo - zielone
Alfred Sung Pure Avon Surreal Garden L`Occitane en Provence The Vert a la Menthe (Green Tea with Mint) Benetton B. United Jeans Woman Valentino Valentino Morgan My Morgan Givenchy Greenergy Comme des Garcons Comme des Garcons Series 1 Leaves: Lily Smell Bent Little Miss Panda Hugh Parsons 99 Regent Street Project D by Dannii and Tabitha Dawn Yves Rocher Folies de Saisons Caprices de Printemps