Marki » N-Q » kwiatowo - zielone « Grupy

L`Eau à la Folie Nicolai Parfumeur Createur dla kobiet i mężczyzn

L`Eau à la Folie Nicolai Parfumeur Createur dla kobiet i mężczyzn

L`Eau à la Folie marki Nicolai Parfumeur Createur to kwiatowo - zielone perfumy dla kobiet i mężczyzn. L`Eau à la Folie został wydany w 2012 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Patricia de Nicolai. Nutami głowy są mojito, imbir, kwiaty i cytrusy; nutami serca są jaśmin, nuty zielone i nuty owocowe; nutą bazy jest nuty drzewne.

Mojito Imbir Kwiaty Cytrusy

Jaśmin Nuty zielone Nuty owocowe

Nuty drzewne

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about L`Eau à la Folie by Nicolai Parfumeur Createur.

L`Eau à la Folie Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Nicolai Parfumeur Createur L`Eau à la Folie, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Nicolai Parfumeur Createur L`Eau à la Folie, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum L`Eau à la Folie marki Nicolai Parfumeur Createur. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu L`Eau à la Folie marki Nicolai Parfumeur Createur reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy kwiatowo - zielone
CB I Hate Perfume I am a Dandelion Princesse Marina De Bourbon Reverence Jo Malone White Jasmine & Mint Estée Lauder Pleasures Gwyneth Paltrow Limited Edition Gai Mattiolo Be Sparkling Coty Muguet des Bois Geo. F. Trumper Ajaccio Violets Cologne Floris Night Scented Jasmine Faconnable Face a Face pour Femme Gabriela Sabatini Wild Wind Christian Dior Les Creations de Monsieur Dior Diorissimo Eau de Toilette Yves Rocher Fraicheur Vegetale de Chevrefeuille