Marki » N-Q » kwiatowo - owocowe « Grupy

L`Eau Mixte Nicolai Parfumeur Createur dla kobiet i mężczyzn

L`Eau Mixte Nicolai Parfumeur Createur dla kobiet i mężczyzn

Mam: 1

L`Eau Mixte marki Nicolai Parfumeur Createur to kwiatowo - owocowe perfumy dla kobiet i mężczyzn. L`Eau Mixte został wydany w 2010 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Patricia de Nicolai. Nutami głowy są grejpfrut, włoska cytryna, bergamotka, mięta i liść czarnej porzeczki; nutami serca są jaśmin, róża i nuty przyprawowe; nutami bazy są piżmo, mech dębowy i wetyweria.

Grejpfrut Włoska cytryna Bergamotka Mięta Liść czarnej porzeczki

Jaśmin Róża Nuty przyprawowe

Piżmo mech dębowy Wetyweria

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about L`Eau Mixte by Nicolai Parfumeur Createur.

L`Eau Mixte Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Nicolai Parfumeur Createur L`Eau Mixte, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Nicolai Parfumeur Createur L`Eau Mixte, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum L`Eau Mixte marki Nicolai Parfumeur Createur. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu L`Eau Mixte marki Nicolai Parfumeur Createur reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Tommy Hilfiger True Star Gold Sarah Jessica Parker Covet Pure Bloom Biotherm Eau d'Energie Gai Mattiolo Gai Mattiolo Steffen Schraut Steffen Schraut Parfums Privilege Privilege Yves Saint Laurent Baby Doll Honeymoon Limited Edition Montgomery Taylor Ambra di Venezia Marc O`Polo Marc O`Polo Women Keiko Mecheri Hanae Zara Zara Girl Palmers Palmers Woman