Marki » N-Q » kwiatowo - owocowe « Grupy

L’Eau Corail Nicolai Parfumeur Createur dla kobiet

L’Eau Corail Nicolai Parfumeur Createur dla kobiet

tropikalny

L’Eau Corail marki Nicolai Parfumeur Createur to kwiatowo - owocowe perfumy dla kobiet. Są to nowe perfumy, L’Eau Corail został wydany w 2015 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Patricia de Nicolai. Nutami głowy są mango, czarna porzeczka, liść cytryny, pomarańcza i mięta pieprzowa; nutami serca są jaśmin, róża, osmantus i kardamon; nutami bazy są cedr, drzewo sandałowe, mate, piżmo i ambra.

Mango Czarna porzeczka Liść cytryny Pomarańcza Mięta pieprzowa

Jaśmin Róża Osmantus Kardamon

Cedr Drzewo sandałowe Mate Piżmo Ambra

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about L’Eau Corail by Nicolai Parfumeur Createur.

L’Eau Corail Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Nicolai Parfumeur Createur L’Eau Corail, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Nicolai Parfumeur Createur L’Eau Corail, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum L’Eau Corail marki Nicolai Parfumeur Createur. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu L’Eau Corail marki Nicolai Parfumeur Createur reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Guerlain Aqua Allegoria Tutti Kiwi Van Cleef & Arpels Les Saisons Été Alfred Sung Shi Naomi Campbell Eternal Beauty s.Oliver s.Oliver Selection for Woman Benetton Funtastic Sweet Fruits for Girls Michel Klein Comedie Michel Klein Oscar de la Renta So de la Renta Animale Animale Temptation Donna Karan DKNY Women Summer 2010 Bjorn Borg Love All Crystal Blue Jeanne Arthes Lover