Marki » N-Q » drzewno - aromatyczne « Grupy

L`Eau Chic Nicolai Parfumeur Createur dla kobiet i mężczyzn

L`Eau Chic Nicolai Parfumeur Createur dla kobiet i mężczyzn

ziołowy
L`Eau Chic Nicolai Parfumeur Createur dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia

L`Eau Chic marki Nicolai Parfumeur Createur to drzewno - aromatyczne perfumy dla kobiet i mężczyzn. L`Eau Chic został wydany w 2011 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Patricia de Nicolai. Nutami głowy są pelargonia, mięta, lawenda i geranium bourbon; nutami serca są irys, czerwony pieprz, rumianek, irys i goździk (przyprawa); nutami bazy są drzewo sandałowe i piżmo.

Pelargonia Mięta Lawenda Geranium bourbon

Irys Czerwony pieprz Rumianek Irys Goździk (przyprawa)

Drzewo sandałowe Piżmo

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about L`Eau Chic by Nicolai Parfumeur Createur.

L`Eau Chic Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Nicolai Parfumeur Createur L`Eau Chic, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Nicolai Parfumeur Createur L`Eau Chic, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum L`Eau Chic marki Nicolai Parfumeur Createur. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu L`Eau Chic marki Nicolai Parfumeur Createur reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy drzewno - aromatyczne
Ralph Lauren Safari for Men Jean Paul Gaultier Monsieur Eau du Matin Donna Karan DKNY Be Delicious Art Men Abercrombie & Fitch 41 Cologne S.T. Dupont Essence Pure Pour Homme Etro Via Verri Vintage Limited Edition Sergio Tacchini Experience Discovery Gin Tonic Happy Hour Men Pacifica Avalon Juniper Princesse Marina De Bourbon M de Bourbon Julian Rouas Versailles La Perla Grigioperla Essence