Marki » N-Q » orientalno - kwiatowe « Grupy

Kiss Me Tender Nicolai Parfumeur Createur dla kobiet

Kiss Me Tender Nicolai Parfumeur Createur dla kobiet

Miałem: 1 Chcę: 1

migdałowy

Kiss Me Tender marki Nicolai Parfumeur Createur to orientalno - kwiatowe perfumy dla kobiet. Kiss Me Tender został wydany w 2010 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Patricia de Nicolai. Nutami głowy są kwiat pomarańczy, anyż gwiazdkowaty i gorzki migdał; nutami serca są przyprawy, cynamon, goździk (przyprawa), ylang-ylang i heliotrop; nutami bazy są wanilia, piżmo i opoponaks.

Kwiat pomarańczy Anyż gwiazdkowaty Gorzki migdał

Przyprawy Cynamon Goździk (przyprawa) Ylang-ylang Heliotrop

Wanilia Piżmo Opoponaks

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Kiss Me Tender by Nicolai Parfumeur Createur.

Kiss Me Tender Recenzje Perfum

Główna nuta to migdałowy heliotrop, podbity budyniową wanilią i odrobiną palonego cukru. Całkiem zgrabnie balansuje pomiędzy pudrowym zapachem kwiatu a mlecznym deserem. Przyjemny. Trwałość dość dobra.

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Nicolai Parfumeur Createur Kiss Me Tender, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Nicolai Parfumeur Createur Kiss Me Tender, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Kiss Me Tender marki Nicolai Parfumeur Createur. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Kiss Me Tender marki Nicolai Parfumeur Createur reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Kenzo Kashaya Gucci Gucci Accenti Aubusson Perle d`Aubusson Giorgio Armani Onde Extase Etienne Aigner Starlight Sarantis C-Thru Purple Diamond Juicy Couture Couture Couture Lolita Lempicka Eau de Minuit - Midnight Fragrance Boadicea the Victorious Elegant April Aromatics Nectar of Love Orlane Autour du Coquelicot Tesori d`Oriente Marrakech Ibisco E Pepe Rosa