Marki » N-Q » orientalno - waniliowe « Grupy

Kiss Me Intense Nicolai Parfumeur Createur dla kobiet

Kiss Me Intense Nicolai Parfumeur Createur dla kobiet

migdałowy
lekko korzenny

Kiss Me Intense marki Nicolai Parfumeur Createur to orientalno - waniliowe perfumy dla kobiet. Są to nowe perfumy, Kiss Me Intense został wydany w 2014 roku. Perfumy zawierają takie składniki, jak heliotrop, wanilia, anyż gwiazdkowaty, migdał i siano.

Heliotrop Wanilia Anyż gwiazdkowaty Migdał Siano

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Kiss Me Intense by Nicolai Parfumeur Createur.

Kiss Me Intense Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Nicolai Parfumeur Createur Kiss Me Intense, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Nicolai Parfumeur Createur Kiss Me Intense, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Kiss Me Intense marki Nicolai Parfumeur Createur. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Kiss Me Intense marki Nicolai Parfumeur Createur reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy orientalno - waniliowe
Thierry Mugler Innocent Jean Paul Gaultier Gaultier 2 Eau d`Amour Yves Rocher Ode à l'amour Cioccolato Mon Amour Fondente Extra Montale Vanille Absolu L`Occitane en Provence Eau Maman & Bebe Smell Bent Gelty Pleasures Demeter Fragrance Chocolate Chip Cookie Dana French Vanilla I Profumi di Firenze Talco Delicato Guerlain Shalimar Ode a la Vanille Florascent Aqua Composita Umami