Marki » N-Q » orientalno - waniliowe « Grupy

Kiss Me Intense Nicolai Parfumeur Createur dla kobiet

Kiss Me Intense Nicolai Parfumeur Createur dla kobiet

migdałowy
orzechowy

Kiss Me Intense marki Nicolai Parfumeur Createur to orientalno - waniliowe perfumy dla kobiet. Są to nowe perfumy, Kiss Me Intense został wydany w 2014 roku. Perfumy zawierają takie składniki, jak heliotrop, wanilia, anyż gwiazdkowaty, migdał i siano.

Heliotrop Wanilia Anyż gwiazdkowaty Migdał Siano

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Kiss Me Intense by Nicolai Parfumeur Createur.

Kiss Me Intense Recenzje Perfum

lucy
lucy

Początek to eksplozja wiśni z marcepanem! Wiem, w nutach nie ma wiśni, ale co ja poradzę że je czuję :) Jest słodko, gęsto, mocno! Powiem szczerze że to kompletnie nie mój klimat, ale zdaję sobie sprawę że zapach ten, znajdzie spore grono miłośniczek. Gdy początek cichnie, robi się dużo przyjemniej, konsystencja budyniu przywodzi na myśl Lys Solei, a dalej przechodzi w prawdziwy marcepan..tak marcepan, miękki, słodki marcepan.Heliotrop odgrywa tu równie ważną rolę, dubluje i potęguje zapach waniliowo-marcepanowy, bo właśnie tym się ta roślina charakteryzuje. Trwałość i projekcja na b.dobrym poziomie.

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Nicolai Parfumeur Createur Kiss Me Intense, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Nicolai Parfumeur Createur Kiss Me Intense, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Kiss Me Intense marki Nicolai Parfumeur Createur. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Kiss Me Intense marki Nicolai Parfumeur Createur reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy orientalno - waniliowe
Comptoir Sud Pacifique Coco Extreme Montblanc Présence d'une femme Abinoam Beleza The Body Shop Vanilla Coty Vanilla Fields Demeter Fragrance Angel Food Corine de Farme M'zelle Very Vanilla Parfume de Vanille Tropical Vanilla O Boticario Coffee Jessica Simpson Dreamy Dessert Yves Rocher Marron de Noel Galimard Cantabelle