Marki » N-Q » orientalno - waniliowe « Grupy

Kiss Me Intense Nicolai Parfumeur Createur dla kobiet

Kiss Me Intense Nicolai Parfumeur Createur dla kobiet

migdałowy
lekko korzenny

Kiss Me Intense marki Nicolai Parfumeur Createur to orientalno - waniliowe perfumy dla kobiet. Są to nowe perfumy, Kiss Me Intense został wydany w 2014 roku. Perfumy zawierają takie składniki, jak heliotrop, wanilia, anyż gwiazdkowaty, migdał i siano.

Heliotrop Wanilia Anyż gwiazdkowaty Migdał Siano

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Kiss Me Intense by Nicolai Parfumeur Createur.

Kiss Me Intense Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Nicolai Parfumeur Createur Kiss Me Intense, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Nicolai Parfumeur Createur Kiss Me Intense, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Kiss Me Intense marki Nicolai Parfumeur Createur. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Kiss Me Intense marki Nicolai Parfumeur Createur reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy orientalno - waniliowe
Giorgio Armani Emporio Armani Lei Aquolina Chocolovers Keiko Mecheri Gourmandises Christian Dior Dior Addict Limited Edition Collect It Annick Goutal Vanille Exquise Comptoir Sud Pacifique Coco Figue Guerlain Shalimar Oiseau de Paradis Demeter Fragrance Jelly Belly Blueberry Muffin Demeter Fragrance Reese's Peanut Butter Cups Demeter Fragrance My Melody Carol`s Daughter Almond Cookie Jessica Simpson Dessert Treats Candy