Marki » N-Q » kwiatowo - owocowo - gourmand « Grupy

Mam: 1

kokosowy
tuberozowy
Juste un rêve Nicolai Parfumeur Createur dla kobiet Zdjęcia

Juste un rêve marki Nicolai Parfumeur Createur to kwiatowo - owocowo - gourmand perfumy dla kobiet. Nutami głowy są kokos i morela; nutami serca są jaśmin i tuberoza; nutami bazy są drzewo sandałowe i wanilia.

Kokos Morela

Jaśmin Tuberoza

Drzewo sandałowe Wanilia

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Juste un rêve by Nicolai Parfumeur Createur.

Juste un rêve Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Nicolai Parfumeur Createur Juste un rêve, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Nicolai Parfumeur Createur Juste un rêve, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Juste un rêve marki Nicolai Parfumeur Createur. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Juste un rêve marki Nicolai Parfumeur Createur reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy kwiatowo - owocowo - gourmand
Oscar de la Renta Oscar Fresh Vanilla Tous Touch Lulu Castagnette LuluCastagnette Opus Oils Burlesque: Charm Bijan Bijan VIP Women NafNaf Graffiti Vanilla Victoria`s Secret Coconut Passion Revlon Reflections Stacked Style Dolce Dew Gres Caline Night Pamela Anderson Malibu Night Jeanne Arthes Sexy Me No1