Marki » N-Q » kwiatowo - owocowo - gourmand « Grupy

Juste un rêve Nicolai Parfumeur Createur dla kobiet

kokosowy
tuberozowy
Juste un rêve Nicolai Parfumeur Createur dla kobiet Zdjęcia

Juste un rêve marki Nicolai Parfumeur Createur to kwiatowo - owocowo - gourmand perfumy dla kobiet. Nutami głowy są kokos i morela; nutami serca są jaśmin i tuberoza; nutami bazy są drzewo sandałowe i wanilia.

Kokos Morela

Jaśmin Tuberoza

Drzewo sandałowe Wanilia

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Juste un rêve by Nicolai Parfumeur Createur.

Juste un rêve Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Nicolai Parfumeur Createur Juste un rêve, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Nicolai Parfumeur Createur Juste un rêve, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Juste un rêve marki Nicolai Parfumeur Createur. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Juste un rêve marki Nicolai Parfumeur Createur reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy kwiatowo - owocowo - gourmand
Deborah Be Gourmand - Soft Sugar Kylie Minogue Showtime EDT Bath and Body Works Black Raspberry Vanilla Christian Audigier Ed Hardy Love & Luck Eau Jeune Delice de Pomme Stephanie de Saint-Aignan Amande Honorable Lulu Guinness Fairytales Victoria`s Secret Coconut Passion Corine de Farme Witch Corn Payard Lychee Mousse Molinard 1849 Collection Iles D'Or Ramon Molvizar Art & Gold & Perfume