Marki » N-Q » szyprowo - kwiatowe « Grupy

Jardin Secret Nicolai Parfumeur Createur dla kobiet

Jardin Secret Nicolai Parfumeur Createur dla kobiet

tuberozowy

Jardin Secret marki Nicolai Parfumeur Createur to szyprowo - kwiatowe perfumy dla kobiet. Jardin Secret został wydany w 1990 roku. Nutami głowy są tangeryna, morela i liść czarnej porzeczki; nutami serca są jaśmin, tuberoza i róża; nutami bazy są paczula, mech dębowy, cedr virginia i ambra.

Tangeryna Morela Liść czarnej porzeczki

Jaśmin Tuberoza Róża

Paczula Mech dębowy Cedr Virginia Ambra

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Jardin Secret by Nicolai Parfumeur Createur.

Jardin Secret Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Nicolai Parfumeur Createur Jardin Secret, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Nicolai Parfumeur Createur Jardin Secret, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Jardin Secret marki Nicolai Parfumeur Createur. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Jardin Secret marki Nicolai Parfumeur Createur reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy szyprowo - kwiatowe
Christian Dior Miss Dior Givenchy Ange ou Demon Tendre Yves Rocher Comme une Evidence A New Day Dawns Pierre Balmain Balmain de Balmain Niki de Saint Phalle Niki de Saint Phalle Betty Barclay Amazing Love La Prairie Life Threads Platinum Pierre Cardin Choc de Cardin Police Pure Police Pure DNA Femme Laura Ashley Laura Ashley No. 1 Lancaster Lancaster Eau de Concentree Atkinsons Euforia