Marki » N-Q » cytrusowe « Grupy

Eau sOleil Nicolai Parfumeur Createur dla kobiet i mężczyzn

Eau sOleil Nicolai Parfumeur Createur dla kobiet i mężczyzn

gorzki

Eau sOleil marki Nicolai Parfumeur Createur to cytrusowe perfumy dla kobiet i mężczyzn. Eau sOleil został wydany w 2013 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Patricia de Nicolai. Nutami głowy są cytryna, bergamotka, mandarynka, petitgrain, piołun i tymianek; nutami serca są ylang-ylang, egipski jaśmin i neroli; nutami bazy są piżmo i paczula.

Cytryna Bergamotka Mandarynka Petitgrain Piołun Tymianek

Ylang-ylang Egipski jaśmin Neroli

Piżmo Paczula

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Eau sOleil by Nicolai Parfumeur Createur.

Eau sOleil Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Nicolai Parfumeur Createur Eau sOleil, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Nicolai Parfumeur Createur Eau sOleil, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Eau sOleil marki Nicolai Parfumeur Createur. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Eau sOleil marki Nicolai Parfumeur Createur reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy cytrusowe
Comme des Garcons Energy C Grapefruit Salvatore Ferragamo Tuscan Soul Boadicea the Victorious Energizer Tonatto Profumi Iss So...? So...? Into the night Parfums Berdoues Viola Odorata Atkinsons Gold Medal Penhaligon`s Extract of Limes Atelier Cologne Orange Sanguine Joya Shades of Dusk Moro Blood Orange Coleen Rooney Coleen X Summer Gump`s Baroque Pearl