Marki » N-Q » kwiatowo - aldehydowe « Grupy

Eau d`Ete Nicolai Parfumeur Createur dla kobiet i mężczyzn

Eau d`Ete Nicolai Parfumeur Createur dla kobiet i mężczyzn

cynamonowy

Eau d`Ete marki Nicolai Parfumeur Createur to kwiatowo - aldehydowe perfumy dla kobiet i mężczyzn. Eau d`Ete został wydany w 1997 roku. Nutami głowy są grejpfrut, lima, pomarańcza i cytrusy; nutami serca są jaśmin, cynamon i kwiaty; nutami bazy są piżmo i benzoes.

Grejpfrut Lima Pomarańcza Cytrusy

Jaśmin Cynamon Kwiaty

Piżmo Benzoes

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Eau d`Ete by Nicolai Parfumeur Createur.

Eau d`Ete Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Nicolai Parfumeur Createur Eau d`Ete, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Nicolai Parfumeur Createur Eau d`Ete, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Eau d`Ete marki Nicolai Parfumeur Createur. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Eau d`Ete marki Nicolai Parfumeur Createur reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy kwiatowo - aldehydowe
Paco Rabanne Calandre Estée Lauder Pure White Linen Van Cleef & Arpels First Eau d'Ete 2006 Elizabeth Taylor Brilliant White Diamonds Rochas Madame Rochas Weil Antilope Nina Ricci Farouche Evyan White Shoulders Tonatto Profumi Flor D'Arancio Serge Lutens L’Eau Serge Lutens Bronnley White Iris Zara Zara for Her