Marki » N-Q » kwiatowo - aldehydowe « Grupy

Eau d`Ete Nicolai Parfumeur Createur dla kobiet i mężczyzn

Eau d`Ete Nicolai Parfumeur Createur dla kobiet i mężczyzn

cynamonowy

Eau d`Ete marki Nicolai Parfumeur Createur to kwiatowo - aldehydowe perfumy dla kobiet i mężczyzn. Eau d`Ete został wydany w 1997 roku. Nutami głowy są grejpfrut, lima, pomarańcza i cytrusy; nutami serca są jaśmin, cynamon i kwiaty; nutami bazy są piżmo i benzoes.

Grejpfrut Lima Pomarańcza Cytrusy

Jaśmin Cynamon Kwiaty

Piżmo Benzoes

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Eau d`Ete by Nicolai Parfumeur Createur.

Eau d`Ete Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Nicolai Parfumeur Createur Eau d`Ete, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Nicolai Parfumeur Createur Eau d`Ete, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Eau d`Ete marki Nicolai Parfumeur Createur. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Eau d`Ete marki Nicolai Parfumeur Createur reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy kwiatowo - aldehydowe
Bill Blass Nude Chanel Chanel N°5 Priscilla Presley Moments Avon Rare Gold Givenchy Les Parfums Mythiques - L'Interdit Krizia K de Krizia S.T. Dupont L'Eau de S.T. Dupont pour Femme Satellite 40º a l`Ombre Comme des Garcons Comme des Garcons Series 6 Synthetic: Skai ID Parfums Eclat d`Orient Coty Lady Stetson Jeanne Arthes Cassandra