Marki » N-Q » kwiatowo - owocowe « Grupy

Eau Turquoise Nicolai Parfumeur Createur dla kobiet

Eau Turquoise Nicolai Parfumeur Createur dla kobiet

tropikalny

Eau Turquoise marki Nicolai Parfumeur Createur to kwiatowo - owocowe perfumy dla kobiet. Eau Turquoise został wydany w 2008 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Patricia de Nicolai. Nutami głowy są morela, lima i mango; nutami serca są róża turecka, pieprz madagaskarski i kardamon; nutami bazy są paczula, cedr teksański i osmantus.

Morela Lima Mango

Róża turecka Pieprz madagaskarski Kardamon

Paczula Cedr teksański Osmantus

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Eau Turquoise by Nicolai Parfumeur Createur.

Eau Turquoise Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Nicolai Parfumeur Createur Eau Turquoise, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Nicolai Parfumeur Createur Eau Turquoise, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Eau Turquoise marki Nicolai Parfumeur Createur. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Eau Turquoise marki Nicolai Parfumeur Createur reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Fendi Celebration Burberry Burberry Brit Escada Pacific Paradise Sweet Years Funny Days Estée Lauder Brasil Dream Demeter Fragrance Apple Blossom Hugo Boss Boss Orange Celebration of Happiness Giorgio Armani Emporio Armani Diamonds for Women Summer Edition Acorelle Orchidee Blanche Ulric de Varens Lily Prune Love Story Victoria`s Secret Life Is Pink Shine Pink Bjorn Borg Love All Crystal Blue