Marki » N-Q » cytrusowo - gourmand « Grupy

Eau Exotique Eau Fraiche Nicolai Parfumeur Createur dla kobiet i mężczyzn

Eau Exotique Eau Fraiche Nicolai Parfumeur Createur dla kobiet i mężczyzn

tropikalny

Eau Exotique Eau Fraiche marki Nicolai Parfumeur Createur to cytrusowo - gourmand perfumy dla kobiet i mężczyzn. Eau Exotique Eau Fraiche został wydany w 2005 roku. Perfumy zawierają takie składniki, jak lima, petitgrain, Łodygi porzeczki, mango, jaśmin, wetyweria, paczula, cedr, piżmo i pomarańcza.

Lima Petitgrain Łodygi porzeczki Mango Jaśmin Wetyweria Paczula Cedr Piżmo Pomarańcza

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Eau Exotique Eau Fraiche by Nicolai Parfumeur Createur.

Eau Exotique Eau Fraiche Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Nicolai Parfumeur Createur Eau Exotique Eau Fraiche, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Nicolai Parfumeur Createur Eau Exotique Eau Fraiche, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Eau Exotique Eau Fraiche marki Nicolai Parfumeur Createur. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Eau Exotique Eau Fraiche marki Nicolai Parfumeur Createur reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy cytrusowo - gourmand
L`Occitane en Provence Miel & Citron (Honey & Lemon) Lavanila Laboratories Vanilla Grapefruit Tartine et Chocolat Ptisenbon Lemon Pie Tommy Hilfiger Tommy Summer Cologne 2002 Smell Bent Blimey, Limey! Demeter Fragrance Orange Cream Pop Roxana Illuminated Perfume Chocolate: Figure 4: L'Orangerie So...? So...? DSH Perfumes Vanille Ebba Los Angeles By Sand Akon Konvict Femme Yves Rocher Miel d`Oranger