Marki » N-Q » skórzane « Grupy

Cuir Cuba Intense Nicolai Parfumeur Createur dla kobiet i mężczyzn

Cuir Cuba Intense Nicolai Parfumeur Createur dla kobiet i mężczyzn

lekko korzenny
Cuir Cuba Intense Nicolai Parfumeur Createur dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia

Cuir Cuba Intense marki Nicolai Parfumeur Createur to skórzane perfumy dla kobiet i mężczyzn. Są to nowe perfumy, Cuir Cuba Intense został wydany w 2014 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Patricia de Nicolai. Nutami głowy są sycylijska cytryna, anyż gwiazdkowaty, lukrecja i mięta; nutami serca są lawenda, geranium, ylang-ylang, magnolia, kolendra i kmin; nutami bazy są paczula, cedr, tytoń, siano, liatra i cywet.

Sycylijska cytryna Anyż gwiazdkowaty Lukrecja Mięta

Lawenda Geranium Ylang-ylang Magnolia Kolendra Kmin

Paczula Cedr Tytoń Siano Liatra Cywet

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Cuir Cuba Intense by Nicolai Parfumeur Createur.

Cuir Cuba Intense Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Nicolai Parfumeur Createur Cuir Cuba Intense, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Nicolai Parfumeur Createur Cuir Cuba Intense, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Cuir Cuba Intense marki Nicolai Parfumeur Createur. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Cuir Cuba Intense marki Nicolai Parfumeur Createur reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy skórzane
Valentino Vendetta Uomo Gap The Original Daniel Hechter Caractere Giorgio Beverly Hills Red for Men Pierre Cardin Pierre Cardin Collection Cuir Intense Axe Axe Instinct Diesel Only The Brave by Bunka Adidas Adidas Dare Canali Canali dal 1934 Krigler Lieber Gustav Krigler Lovely Patchouli L`Artisan Parfumeur Traversee du Bosphore