Marki » N-Q » cytrusowo - aromatyczne « Grupy

Cologne Sologne Nicolai Parfumeur Createur dla kobiet i mężczyzn

Cologne Sologne Nicolai Parfumeur Createur dla kobiet i mężczyzn

Cologne Sologne marki Nicolai Parfumeur Createur to cytrusowo - aromatyczne perfumy dla kobiet i mężczyzn. Cologne Sologne został wydany w 1989 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Patricia de Nicolai. Perfumy zawierają takie składniki, jak tunezyjskie neroli, rozmaryn, kwiat pomarańczy i benzoes.

Tunezyjskie neroli Rozmaryn Kwiat pomarańczy Benzoes

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Cologne Sologne by Nicolai Parfumeur Createur.

Cologne Sologne Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Nicolai Parfumeur Createur Cologne Sologne, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Nicolai Parfumeur Createur Cologne Sologne, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Cologne Sologne marki Nicolai Parfumeur Createur. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Cologne Sologne marki Nicolai Parfumeur Createur reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy cytrusowo - aromatyczne
Calvin Klein CK One Summer Carrera Carrera Emotion Creed Neroli Sauvage Chanel Allure Homme Sport Cologne Sport Diptyque Oyedo Carthusia Via Camerelle Ormonde Jayne Zizan Royall Fragrances Royall Mandarin Acqua di Stresa Acqua di Stresa fresh touch O Boticario Nativa Spa  Petitgrain + Cedar Creed Royal Water Caswell Massey Number Six