Marki » N-Q » cytrusowo - aromatyczne « Grupy

Cologne Cedrat Nicolai Parfumeur Createur dla mężczyzn

Cologne Cedrat Nicolai Parfumeur Createur dla mężczyzn

Cologne Cedrat marki Nicolai Parfumeur Createur to cytrusowo - aromatyczne perfumy dla mężczyzn. Cologne Cedrat został wydany w 2006 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Patricia de Nicolai. Nutami głowy są cytrusy, bergamotka, cytryna amalfi i cytron; nutami serca są cedr virginia i pieprz; nutą bazy jest paczula.

Cytrusy Bergamotka Cytryna Amalfi Cytron

Cedr Virginia Pieprz

Paczula

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Cologne Cedrat by Nicolai Parfumeur Createur.

Cologne Cedrat Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Nicolai Parfumeur Createur Cologne Cedrat, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Nicolai Parfumeur Createur Cologne Cedrat, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Cologne Cedrat marki Nicolai Parfumeur Createur. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Cologne Cedrat marki Nicolai Parfumeur Createur reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy cytrusowo - aromatyczne
Giorgio Armani Armani Prive Cologne Spray Eau de Jade Annick Goutal Les Nuits d'Hadrien Guerlain Aqua Allegoria Mandarine Basilic Air-Val International Finding Nemo Corinne Cobson Love Etc Acqua di Genova Acqua di Genova, Colonia Classica Tommy Hilfiger Tommy Summer Cologne 2009 Molinard Les Fruits: Orange Cannelle JoAnne Bassett Warm Herbal Citrus Melange Perfume Blue Box Perfumes - No. 6 Clarins Eau Dynamisante Collector Heart Edition 2010 Intelligent Nutrients Innercalm