Marki » N-Q » cytrusowo - aromatyczne « Grupy

Cologne Cedrat Nicolai Parfumeur Createur dla mężczyzn

Cologne Cedrat Nicolai Parfumeur Createur dla mężczyzn

Cologne Cedrat marki Nicolai Parfumeur Createur to cytrusowo - aromatyczne perfumy dla mężczyzn. Cologne Cedrat został wydany w 2006 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Patricia de Nicolai. Nutami głowy są cytrusy, bergamotka, cytryna amalfi i cytron; nutami serca są cedr virginia i pieprz; nutą bazy jest paczula.

Cytrusy Bergamotka Cytryna Amalfi Cytron

Cedr Virginia Pieprz

Paczula

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Cologne Cedrat by Nicolai Parfumeur Createur.

Cologne Cedrat Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Nicolai Parfumeur Createur Cologne Cedrat, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Nicolai Parfumeur Createur Cologne Cedrat, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Cologne Cedrat marki Nicolai Parfumeur Createur. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Cologne Cedrat marki Nicolai Parfumeur Createur reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy cytrusowo - aromatyczne
Dolce&Gabbana Light Blue pour Homme Carolina Herrera 212 Men Splash 2008 Trance Essence Chen Xi First Light of Dawn Nicolai Parfumeur Createur Cedrat Intense Carthusia Mediterraneo Fragonard Les Naturelles: Verveine Alvarez Gomez Agua de Colonia Concentrada Christian Dior Les Creations de Monsieur Dior Eau Fraiche Perfumes Hedoné Eau Mo Pour Gay Penhaligon`s Eau de Verveine Montgomery Taylor Paratus Stila Jade Blossom