Marki » N-Q » kwiatowo - owocowe « Grupy

Miałem: 1 Chcę: 1

kokosowy
tropikalny
tuberozowy

Cococabana marki Nicolai Parfumeur Createur to kwiatowo - owocowe perfumy dla kobiet. Cococabana został wydany w 2006 roku. Nutami głowy są gorzka pomarańcza i kokos; nutami serca są ylang-ylang i tuberoza; nutami bazy są cedr virginia, liść palmy, fasolka tonka i wanilia.

Gorzka pomarańcza Kokos

Ylang-ylang Tuberoza

Cedr Virginia Liść palmy Fasolka tonka Wanilia

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Cococabana by Nicolai Parfumeur Createur.

Cococabana Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Nicolai Parfumeur Createur Cococabana, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Nicolai Parfumeur Createur Cococabana, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Cococabana marki Nicolai Parfumeur Createur. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Cococabana marki Nicolai Parfumeur Createur reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Clarins Par Amour Toujour Escada Tropical Punch Escada Sexy Graffiti Parah Parah Woman Ralph Lauren Ralph Wild Yves Saint Laurent Baby Doll Magic Bath and Body Works Irresistible Apple Bill Blass Couture 1 Morgane le Fay Yellow Lucy B Wild Jasmine Police Pure Police London Femme Next Pink Paradise