Marki » N-Q » cytrusowo - aromatyczne « Grupy

Cedrat Intense Nicolai Parfumeur Createur dla kobiet

Cedrat Intense Nicolai Parfumeur Createur dla kobiet

lekko korzenny

Cedrat Intense marki Nicolai Parfumeur Createur to cytrusowo - aromatyczne perfumy dla kobiet. Cedrat Intense został wydany w 2007 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Patricia de Nicolai. Nutami głowy są cytryna, cytron i pomarańcza; nutami serca są różowy pieprz i nuty przyprawowe; nutami bazy są paczula i nuty drzewne.

Cytryna Cytron Pomarańcza

Różowy pieprz Nuty przyprawowe

Paczula Nuty drzewne

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Cedrat Intense by Nicolai Parfumeur Createur.

Cedrat Intense Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Nicolai Parfumeur Createur Cedrat Intense, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Nicolai Parfumeur Createur Cedrat Intense, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Cedrat Intense marki Nicolai Parfumeur Createur. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Cedrat Intense marki Nicolai Parfumeur Createur reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy cytrusowo - aromatyczne
Corinne Cobson Eau de Cobson Orange-Bergamot Bond No 9 Little Italy Missoni Missoni Colori - Missoni Arancio Diptyque L'Eau de Neroli Carthusia Via Camerelle Shu Uemura Fleur de Source L`Erbolario Orangerie Burberry Burberry Summer Men 2009 Masaki Matsushima mat; blue Guerlain Guerlain Homme L`Eau JoAnne Bassett Warm Herbal Citrus Norma Kamali Olive You