Marki » N-Q » aromatyczno - fougere « Grupy

Carre d'As Nicolai Parfumeur Createur dla mężczyzn

Carre d'As Nicolai Parfumeur Createur dla mężczyzn

ziołowy

Carre d'As marki Nicolai Parfumeur Createur to aromatyczno - fougere perfumy dla mężczyzn. Carre d'As został wydany w 1995 roku. Nutami głowy są lawenda, lima, mięta, arbuz i kwiat cytryny; nutami serca są tymianek, kminek, przyprawy, estragon i szałwia; nutami bazy są nuty drzewne, siano i tytoń.

Lawenda Lima Mięta Arbuz Kwiat cytryny

Tymianek Kminek Przyprawy Estragon Szałwia

Nuty drzewne Siano Tytoń

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Carre d'As by Nicolai Parfumeur Createur.

Carre d'As Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Nicolai Parfumeur Createur Carre d'As, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Nicolai Parfumeur Createur Carre d'As, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Carre d'As marki Nicolai Parfumeur Createur. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Carre d'As marki Nicolai Parfumeur Createur reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy aromatyczno - fougere
Lacoste Eau de Sport Calvin Klein CK IN2U for Him Montana Montana Green Yves Saint Laurent Live Jazz Diptyque Eau d'Elide Lorenzo Villoresi Wild Lavender Woods of Windsor Lavender Alain Delon Samourai 47 Gabriela Sabatini Wild Wind for Men Loewe Esencia pour Homme Byredo Fantastic Man Zara Zara Collection Man