Marki » N-Q » cytrusowo - aromatyczne « Grupy

Balle de Match Nicolai Parfumeur Createur dla mężczyzn

Balle de Match Nicolai Parfumeur Createur dla mężczyzn

dymny
Balle de Match Nicolai Parfumeur Createur dla mężczyzn Zdjęcia

Balle de Match marki Nicolai Parfumeur Createur to cytrusowo - aromatyczne perfumy dla mężczyzn. Balle de Match został wydany w 2002 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Patricia de Nicolai. Perfumy zawierają takie składniki, jak kadzidło, grejpfrut, lima, pieprz, nuty drzewne, piżmo i różowy oleander.

Kadzidło Grejpfrut Lima Pieprz Nuty drzewne Piżmo Różowy oleander

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Balle de Match by Nicolai Parfumeur Createur.

Balle de Match Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Nicolai Parfumeur Createur Balle de Match, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Nicolai Parfumeur Createur Balle de Match, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Balle de Match marki Nicolai Parfumeur Createur. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Balle de Match marki Nicolai Parfumeur Createur reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy cytrusowo - aromatyczne
Gianfranco Ferre Gieffeffe Christian Dior Eau Sauvage Carolina Herrera 212 Men on Ice 2006 Thierry Mugler Innocent Illusion Domenico Caraceni Ivy League Cereus Cereus No.4 Acqua di Biella Acqua di Biella N° 1 Miller Harris Le Petit Grain Acqua di Genova Acqua di Genova, Colonia Classica Lacoste Challenge Thymes Eucalyptus Morris Morris