Marki » N-Q » kwiatowo - owocowo - gourmand « Grupy

Balkis Nicolai Parfumeur Createur dla kobiet

Balkis Nicolai Parfumeur Createur dla kobiet

Balkis marki Nicolai Parfumeur Createur to kwiatowo - owocowo - gourmand perfumy dla kobiet. Balkis został wydany w 2003 roku. Perfumy zawierają takie składniki, jak irys, benzoes, wanilia, róża, kawa, pieprz i malina.

Irys Benzoes Wanilia Róża Kawa Pieprz Malina

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Balkis by Nicolai Parfumeur Createur.

Balkis Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Nicolai Parfumeur Createur Balkis, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Nicolai Parfumeur Createur Balkis, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Balkis marki Nicolai Parfumeur Createur. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Balkis marki Nicolai Parfumeur Createur reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy kwiatowo - owocowo - gourmand
Carla Fracci Medea Lolita Lempicka Caprice Violette Lolita Lempicka Caprice Amarena Pussy Deluxe Pussy Deluxe Velvet Kitten Jo Malone Vanilla & Anise NafNaf Graffiti Vanilla Ulric de Varens Mini Vanille InStyle Sex In The City Romantic Wish Gres Caline Sweet Appeal Jeanne Arthes Amore Mio Michel Germain Sexual Sugar Ramon Molvizar Art & Silver & Perfume