Marki » N-Q » drzewno - aromatyczne « Grupy

Baladin Nicolai Parfumeur Createur dla mężczyzn

Baladin Nicolai Parfumeur Createur dla mężczyzn

skórzany

Baladin marki Nicolai Parfumeur Createur to drzewno - aromatyczne perfumy dla mężczyzn. Baladin został wydany w 1994 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Patricia de Nicolai. Nutami głowy są mięta, bergamotka, grejpfrut, estragon i rozmaryn; nutami serca są skóra i wetyweria; nutami bazy są wanilia, piżmo i styraks.

Mięta Bergamotka Grejpfrut Estragon Rozmaryn

Skóra Wetyweria

Wanilia Piżmo Styraks

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Baladin by Nicolai Parfumeur Createur.

Baladin Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Nicolai Parfumeur Createur Baladin, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Nicolai Parfumeur Createur Baladin, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Baladin marki Nicolai Parfumeur Createur. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Baladin marki Nicolai Parfumeur Createur reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy drzewno - aromatyczne
Avon Signature Benetton Benetton Sport Man Ralph Lauren Romance for Men Jennifer Lopez Deseo for Men Aveda Yatra Tom Ford Italian Cypress Fragonard Papa Cheri Animale Azul O Boticario Arbo Davidoff Adventure Eau Fraiche Arno Sorel Shaman Silver Black Phoenix Alchemy Lab Yurei