Marki » N-Q » orientalno - drzewne « Grupy

Amber Oud Nicolai Parfumeur Createur dla kobiet i mężczyzn

Amber Oud Nicolai Parfumeur Createur dla kobiet i mężczyzn

ziołowy
Amber Oud Nicolai Parfumeur Createur dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia

Amber Oud marki Nicolai Parfumeur Createur to orientalno - drzewne perfumy dla kobiet i mężczyzn. Amber Oud został wydany w 2013 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Patricia de Nicolai. Nutami głowy są lawenda, tymianek, szałwia i dzięgiel; nutami serca są cynamon, szafran, agar (oud), cedr atlaski, paczula i drzewo sandałowe; nutami bazy są wanilia, fasolka tonka, styraks, piżmo, kastoreum i ambra.

Lawenda Tymianek Szałwia Dzięgiel

Cynamon Szafran Agar (oud) Cedr atlaski Paczula Drzewo sandałowe

Wanilia Fasolka tonka Styraks Piżmo Kastoreum Ambra

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Amber Oud by Nicolai Parfumeur Createur.

Amber Oud Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Nicolai Parfumeur Createur Amber Oud, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Nicolai Parfumeur Createur Amber Oud, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Amber Oud marki Nicolai Parfumeur Createur. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Amber Oud marki Nicolai Parfumeur Createur reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy orientalno - drzewne
Tann Rokka Aki L`Occitane en Provence Eau des Baux L`Erbolario Sandalwood Etro Etra Etro Bijan Bijan With a Twist for Men Cattier Eau Boisee Clive Christian No. 1 Playboy Press To Play Hollywood Etat Libre d`Orange Fat Electrician Rasasi Oudh al Mithali Ralph Lauren Extreme Polo Sport Acqua Novara odo-res 79