Marki » N-Q » aromatyczno - przyprawowe « Grupy

Eau Maximum Nickel dla mężczyzn

Eau Maximum Nickel dla mężczyzn

Mam: 1

ziołowy

Eau Maximum marki Nickel to aromatyczno - przyprawowe perfumy dla mężczyzn. Eau Maximum został wydany w 2006 roku. Nutami głowy są grejpfrut, pomarańcza i mięta; nutami serca są rozmaryn, szałwia, cytryna amalfi, tymianek i herbata; nutami bazy są piżmo, paczula, gałka muszkatołowa i cynamon.

Grejpfrut Pomarańcza Mięta

Rozmaryn Szałwia Cytryna Amalfi Tymianek Herbata

Piżmo Paczula Gałka muszkatołowa Cynamon

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Eau Maximum by Nickel.

Eau Maximum Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Nickel Eau Maximum, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Nickel Eau Maximum, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Eau Maximum marki Nickel. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Eau Maximum marki Nickel reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy aromatyczno - przyprawowe
Molton Brown Cool Buchu Otto Kern Otto Kern Man Egofacto Jamais le Dimanche Gendarme 7 Sinful Scents Rage Adidas Adidas Sport Field The Crown Perfumery Co. Crown Spiced Limes Creed Epicea D.S. & Durga Coriander Amway Anticipate Ralph Lauren Big Pony 3 Givenchy Givenchy Pour Homme Adventure Sensations NANADEBARY Green