Marki » N-Q » orientalno - przyprawowe « Grupy

Calamity Ginger Nickel dla mężczyzn

Calamity Ginger Nickel dla mężczyzn

Calamity Ginger marki Nickel to orientalno - przyprawowe perfumy dla mężczyzn. Calamity Ginger został wydany w 2008 roku. Perfumy zawierają takie składniki, jak piżmo, ambra, imbir i cytryna amalfi.

Piżmo Ambra Imbir Cytryna Amalfi

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Calamity Ginger by Nickel.

Calamity Ginger Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Nickel Calamity Ginger, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Nickel Calamity Ginger, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Calamity Ginger marki Nickel. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Calamity Ginger marki Nickel reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy orientalno - przyprawowe
Guerlain Shalimar Fendi Fendi Theorema Leggero Hugo Boss Hugo Dark Blue Aramis Havana Yves Saint Laurent Opium Orient Extreme Lalique Eau de Lalique Parfum d`Empire Aziyade Perfumer`s Workshop Samba Heat Women Dolce&Gabbana D&G Anthology La Force 11 Roxana Illuminated Perfume Chocolate: Figure 5: Bois de Chocolat Segreti di Lucca Boheme Anya`s Garden Amberess