Marki » N-Q » orientalno - przyprawowe « Grupy

Calamity Ginger Nickel dla mężczyzn

Calamity Ginger Nickel dla mężczyzn

Calamity Ginger marki Nickel to orientalno - przyprawowe perfumy dla mężczyzn. Calamity Ginger został wydany w 2008 roku. Perfumy zawierają takie składniki, jak piżmo, ambra, imbir i cytryna amalfi.

Piżmo Ambra Imbir Cytryna Amalfi

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Calamity Ginger by Nickel.

Calamity Ginger Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Nickel Calamity Ginger, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Nickel Calamity Ginger, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Calamity Ginger marki Nickel. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Calamity Ginger marki Nickel reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy orientalno - przyprawowe
Neil Morris October L`Artisan Parfumeur Al Oudh L`Artisan Parfumeur Jour de Fete Korres Saffron Amber Agarwood Cardamom Sonia Rykiel Rykiel Woman Baldessarini Strictly Private Aramis Havana Chanel Pour Monsieur Concentree Arrogance Arrogance Man Yves Rocher Eryo Bourjois Clin d'Oeil Cosmic Girl Demeter Fragrance Holy Smoke