Marki » N-Q » orientalne « Grupy

Vanithe Nez a Nez dla kobiet i mężczyzn

Vanithe Nez a Nez dla kobiet i mężczyzn

Vanithe Nez a Nez dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia

Vanithe marki Nez a Nez to orientalne perfumy dla kobiet i mężczyzn. Twórcą kompozycji zapachowej jest Karine Chevallier. Nutami głowy są werbena cytrynowa, rozmaryn i herbata; nutami serca są jaśmin, cedr virginia i drzewo gwajakowe; nutami bazy są wanilia, benzoes, fasolka tonka i miód.

Werbena cytrynowa Rozmaryn Herbata

Jaśmin Cedr Virginia Drzewo gwajakowe

Wanilia Benzoes Fasolka tonka Miód

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Vanithe by Nez a Nez.

Vanithe Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Nez a Nez Vanithe, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Nez a Nez Vanithe, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Vanithe marki Nez a Nez. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Vanithe marki Nez a Nez reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy orientalne
Betty Barclay Betty Barclay Women No 2 Boucheron Jaipur Homme Fraicheur Epicee L`Artisan Parfumeur L'Eau d'Ambre Guerlain Spiritueuse Double Vanille Bijan DNA for Men Diptyque Eau Lente Creed Vanisia Comme des Garcons Comme des Garcons Happy Pillow Stephanie de Saint-Aignan Berberiades Extreme Oriflame Nomadic Him Le Labo Labdanum 18 Damien Bash Parfum Lucifer No.3