Marki » N-Q » szyprowo - kwiatowe « Grupy

Rosier Ardent Nez a Nez dla kobiet i mężczyzn

Rosier Ardent Nez a Nez dla kobiet i mężczyzn

Rosier Ardent Nez a Nez dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia

Rosier Ardent marki Nez a Nez to szyprowo - kwiatowe perfumy dla kobiet i mężczyzn. Twórcą kompozycji zapachowej jest Karine Chevallier. Nutami głowy są kardamon, kminek, pieprz i cynamon; nutą serca jest róża; nutami bazy są paczula, wetyweria, cedr virginia i Żywica.

Kardamon Kminek Pieprz Cynamon

Róża

Paczula Wetyweria Cedr Virginia Żywica

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Rosier Ardent by Nez a Nez.

Rosier Ardent Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Nez a Nez Rosier Ardent, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Nez a Nez Rosier Ardent, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Rosier Ardent marki Nez a Nez. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Rosier Ardent marki Nez a Nez reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy szyprowo - kwiatowe
Balenciaga Le Dix Perfume John Varvatos John Varvatos Clinique Aromatics Elixir Sheer Velvet Philtre Sensuel Hermes Parfum d`Hermes Paco Rabanne La Nuit Balenciaga Balenciaga Paris Avon U by Ungaro Fever CB I Hate Perfume To See A Flower Atkinsons Euforia Roxana Illuminated Perfume Gracing the Dawn O Boticario Accordes Harmonia Saffron James 'Ume