Marki » N-Q » drzewno - aromatyczne « Grupy

Figues et Garçons Nez a Nez dla mężczyzn

Figues et Garçons Nez a Nez dla mężczyzn

Figues et Garçons Nez a Nez dla mężczyzn Zdjęcia

Figues et Garçons marki Nez a Nez to drzewno - aromatyczne perfumy dla mężczyzn. Twórcą kompozycji zapachowej jest Karine Chevallier. Nutami głowy są nuty zielone, liść figi i petitgrain; nutami serca są figa, kiwi i rabarbar; nutami bazy są cedr virginia, drzewo sandałowe i piżmo.

Nuty zielone Liść figi Petitgrain

Figa Kiwi Rabarbar

Cedr Virginia Drzewo sandałowe Piżmo

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Figues et Garçons by Nez a Nez.

Figues et Garçons Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Nez a Nez Figues et Garçons, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Nez a Nez Figues et Garçons, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Figues et Garçons marki Nez a Nez. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Figues et Garçons marki Nez a Nez reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy drzewno - aromatyczne
Ralph Lauren Polo Black Annick Goutal Duel Lalique Encre Noire Azzaro Silver Black Cattier Eau Champetre Christian Dior Dior Homme Sport Burberry The Beat for Men Durance en Provence L`Ome Sea Buckthorn Joop! Joop! Thrill Man Profumum Roma Victrix O Boticario Vetiver Brasil DSH Perfumes The´ du Monde