Marki » N-Q » kwiatowo - owocowe « Grupy

Just Pink Next dla kobiet

Just Pink Next dla kobiet

Mam: 3 Miałem: 1

Just Pink marki Next to kwiatowo - owocowe perfumy dla kobiet. Perfumy zawierają takie składniki, jak nuty zielone, czerwone jagody i nuty kwiatowe.

Nuty zielone Czerwone jagody Nuty kwiatowe

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Just Pink by Next.

Just Pink Recenzje Perfum

aniaskalska
aniaskalska

super, jestem bardzo zadowolona :)zapach dlugo sie utrzymuje.

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Next Just Pink, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Next Just Pink, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Just Pink marki Next. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Just Pink marki Next reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Jil Sander Sport for Women Jennifer Lopez Love at First Glow Acqua di Parma Acqua di Parma Blu Mediterraneo - Fico di Amalfi Ralph Lauren Ralph Cool Louis Feraud Feraud Sunshine Eau d`Ete Calvin Klein Eternity Summer 2007 Harajuku Lovers Harajuku Lovers Lil` Angel Romea D`Ameor The Taj Mahal’s Eternal Love Guerlain Insolence Shimmering Edition Jardin de France Eau perlee Ella Mikao Yujin Ectasy Adolfo Dominguez U