Marki » N-Q » orientalno - kwiatowe « Grupy

Define Next dla kobiet

Define Next dla kobiet

Mam: 1 Chcę: 1

Define marki Next to orientalno - kwiatowe perfumy dla kobiet. Define został wydany w latach 2000's. Perfumy zawierają takie składniki, jak nuty kwiatowe i piżmo.

Nuty kwiatowe Piżmo

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Define by Next.

Define Recenzje Perfum

Adrianna
Adrianna

witam wszytskich Fragratic'owców ;o)
Perfumy "Define" marki "Next" kupilam już po raz drugi, choć trwałością nie grzeszą,ponieważ mają w sobie to coś ..z Orientu właśnie...
Opis podany powyżej jest dosyć skąpy , pozwole więc sobie go uzupełnić.
Nuty głowy : bergamotka, gruszka
Nuty serca : heliotrop, lilia
Nuty bazy : piżmo, drzewo sandałowe.
Zapach niezobowiązujący, czyli pasujący na każdą porę i okoliczność. Trwalość,jak wspomniałam wyżej, dosyć przeciętna, jednak kompozycja nut dobrana bardzo rozważnie, co daje ciekawy efekt końcowy.Nuty zapachowe zdecydownie się uzupełnają. Zapach ciepły i otulający ( to chyba za sprawą piżma i dzrewa sandałowego ) Dla mnie zapach bardziej w typie perfum orientalych niż kwiatowych.
Bardzo lubię mieszać zapachy i tak się stało i z "Define" ... Najpierw spryskałam skóre wodą kokosową marki Yves Rocher , następnie "Define" .. miks bardzo przyjemny ;o) "Define" jakby w końcu rozwinął swe skrzydła.. już nie tak nieśmiały.
Ogólnie.. Polecam.
Dodatkowy plus za cene.

Define by Next 4.00 out of 5 based on 1 ratings and 1 user reviews

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Next Define, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Next Define, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Define marki Next. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Define marki Next reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Coupon Code Fragrantica
Carolina Herrera So Chic Limited Edition Ineke Evening Edged In Gold Paco Rabanne Ultraviolet Fluoressence Karl Lagerfeld Kapsule Floriental Ulric de Varens So Varens Tocca Aqua Profumata Catania Boadicea the Victorious Elegant Ayala Moriel Moon Breath Mariella Burani Bouquet D'Amour Mysterieuse Ulric de Varens Mini Varens 08 Thomas Sabo Charm Rose Nejma Nejma 4