Marki » N-Q » orientalno - kwiatowe « Grupy

Define Next dla kobiet

Define Next dla kobiet

Define marki Next to orientalno - kwiatowe perfumy dla kobiet. Define został wydany w latach 2000's. Perfumy zawierają takie składniki, jak nuty kwiatowe i piżmo.

Nuty kwiatowe Piżmo

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Define by Next.

Define Recenzje Perfum

Adrianna
Adrianna

witam wszytskich Fragratic'owców ;o)
Perfumy "Define" marki "Next" kupilam już po raz drugi, choć trwałością nie grzeszą,ponieważ mają w sobie to coś ..z Orientu właśnie...
Opis podany powyżej jest dosyć skąpy , pozwole więc sobie go uzupełnić.
Nuty głowy : bergamotka, gruszka
Nuty serca : heliotrop, lilia
Nuty bazy : piżmo, drzewo sandałowe.
Zapach niezobowiązujący, czyli pasujący na każdą porę i okoliczność. Trwalość,jak wspomniałam wyżej, dosyć przeciętna, jednak kompozycja nut dobrana bardzo rozważnie, co daje ciekawy efekt końcowy.Nuty zapachowe zdecydownie się uzupełnają. Zapach ciepły i otulający ( to chyba za sprawą piżma i dzrewa sandałowego ) Dla mnie zapach bardziej w typie perfum orientalych niż kwiatowych.
Bardzo lubię mieszać zapachy i tak się stało i z "Define" ... Najpierw spryskałam skóre wodą kokosową marki Yves Rocher , następnie "Define" .. miks bardzo przyjemny ;o) "Define" jakby w końcu rozwinął swe skrzydła.. już nie tak nieśmiały.
Ogólnie.. Polecam.
Dodatkowy plus za cene.

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Next Define, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Next Define, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Define marki Next. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Define marki Next reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

ID Parfums Pour L'Amour de L'Inde Halloween Halloween Jacomo Paradox Green Montana Samar Emanuel Ungaro Desnuda Bvlgari Jasmin Noir Etat Libre d`Orange Encens et Bubblegum Paul Sebastian Design Giorgio Armani Idole d`Armani Eau de Toilette Les Parfums de Rosine Une Rose Au Bord de la Mer Cliff Richard Devil Woman Simone Cosac Profumi Trama