Marki » N-Q » « Grupy

Manic Love for Him Neotantric dla mężczyzn

Manic Love for Him Neotantric dla mężczyzn

Miałem: 1

Manic Love for Him marki Neotantric to perfumy dla mężczyzn. Manic Love for Him został wydany w 2009 roku. Nutami głowy są zielone liście, bergamotka, kardamon, cytryna i lawenda; nutami serca są karmel, cedr, marchew, cyprys i frezja; nutami bazy są mech, wanilia, piżmo, fiołek i paczula.

Zielone liście Bergamotka Kardamon Cytryna Lawenda

Karmel Cedr Marchew Cyprys Frezja

Mech Wanilia Piżmo Fiołek Paczula

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Manic Love for Him by Neotantric.

Manic Love for Him Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Neotantric Manic Love for Him, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Neotantric Manic Love for Him, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Manic Love for Him marki Neotantric. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Manic Love for Him marki Neotantric reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy
Serge Lutens El Attarine Etat Libre d`Orange Vraie Blonde Shiseido Zen Gold Bond No 9 Swarovski Crystallized Amphora Hugo Boss Boss In Motion White Jean Paul Gaultier Le Male Kilt Calypso Christiane Celle Calypso Vanille Demeter Fragrance La Vida Latina Sweet Cilantro Comme des Garcons Dover Street Market Keiko Mecheri Iris d`Argent Julian Rouas Swing Novae Plus Noble Violet