Marki » N-Q » kwiatowe « Grupy

Drops of Me Neotantric dla kobiet

Drops of Me Neotantric dla kobiet

żółtych kwiatów

Drops of Me marki Neotantric to kwiatowe perfumy dla kobiet. Perfumy zawierają takie składniki, jak jaśmin, ylang-ylang, mech dębowy, wanilia, pomarańcza i fiołek.

Jaśmin Ylang-ylang Mech dębowy Wanilia Pomarańcza Fiołek

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Drops of Me by Neotantric.

Drops of Me Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Neotantric Drops of Me, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Neotantric Drops of Me, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Drops of Me marki Neotantric. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Drops of Me marki Neotantric reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Stella McCartney Stella L`Artisan Parfumeur Fleur D'Oranger Aftelier Boronia Single Solid Donna Karan Donna Karan Gold Sparkling Ellen Tracy Imagine Cinq Mondes Eau Egyptienne Limited Edition Yves Saint Laurent Paris Eau de Printemps Guerlain Fleur de Lotus Revillon Detchema Creed Les Floralies Elizabeth Taylor Violet Eyes Fiorucci Pin Up I M Sensual