Marki » N-Q » kwiatowe « Grupy

Drops of Me Neotantric dla kobiet

Drops of Me Neotantric dla kobiet

żółtych kwiatów

Drops of Me marki Neotantric to kwiatowe perfumy dla kobiet. Perfumy zawierają takie składniki, jak jaśmin, ylang-ylang, mech dębowy, wanilia, pomarańcza i fiołek.

Jaśmin Ylang-ylang mech dębowy Wanilia Pomarańcza Fiołek

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Drops of Me by Neotantric.

Drops of Me Recenzje Perfum

Drops of Me by Neotantric 4.00 out of 5 based on 2 ratings and user reviews

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Neotantric Drops of Me, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Neotantric Drops of Me, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Drops of Me marki Neotantric. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Drops of Me marki Neotantric reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Chanel Gardenia Jacomo Paradox Liz Claiborne Curve Chill Mary Kay Tribute for Women Salvador Dali Angelic Pink Arrogance Arrogance Mix Melograno, Vite Ocean Pacific Ocean Pacific for Women Voluspa Tuberosa Agave James Heeley Ophelia Norma Kamali Jazmin Henri Bendel Vanilla Flower Ulric de Varens Lily Prune Cotton Musk