Marki » N-Q » kwiatowe « Grupy

(I am) a Sex Goddess Neotantric dla kobiet

(I am) a Sex Goddess Neotantric dla kobiet

Mam: 1 Miałem: 1

lekko korzenny

(I am) a Sex Goddess marki Neotantric to kwiatowe perfumy dla kobiet. Nutami głowy są brzoskwinia, czarna porzeczka, różowy pieprz i cytryna; nutami serca są jaśmin, malina i róża; nutami bazy są białe piżmo, paczula, wanilia i drzewo sandałowe.

Brzoskwinia Czarna porzeczka Różowy pieprz Cytryna

Jaśmin Malina Róża

Białe piżmo Paczula Wanilia Drzewo sandałowe

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about (I am) a Sex Goddess by Neotantric.

(I am) a Sex Goddess Recenzje Perfum

amanda
amanda

Malina z różą zdecydowanie w gęstej, zawiesistej,
syropowatej odsłonie. Wanilia również dokłada się do tej słodyczy.
Nawet drewno sandałowe i jaśmin poległy w boju, ustępując miejsca, bo jeśli są wyczuwalne to tak ledwo tchną ostatnią siłą.
Również żadnej pikantności pieprzu, nawet cytrynowej nutki, która troszkę świeżości by dała.
Wszystko zostało skumulowane w gęstej słodyczy, jak dla mnie niezbyt pasującej do kobiety a raczej do wesołej ruchliwej nastolatki, które lubują się w tego typu słodkościach.

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Neotantric (I am) a Sex Goddess, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Neotantric (I am) a Sex Goddess, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum (I am) a Sex Goddess marki Neotantric. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu (I am) a Sex Goddess marki Neotantric reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Escada Jardin de Soleil Etienne Aigner In Leather Il Profvmo Aria di Mare Coty Sand & Sable Fragonard Fleur D`oranger Tommy Hilfiger Dreaming Pearl Mariah Carey Forever Washington Tremlett Neroli Absolute Crazylibellule and the Poppies Les Garconnes Jeanne Voyage Demeter Fragrance Funeral Home April Aromatics Rose L'Orange Roberto Capucci Ballade a Venise