Marki » N-Q » aromatyczno - przyprawowe « Grupy

Puro Intense Nejma dla mężczyzn

Mam: 1 Miałem: 1

kawowy
kakaowy

Puro Intense marki Nejma to aromatyczno - przyprawowe perfumy dla mężczyzn. Puro Intense został wydany w 2010 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Christian Bousidan. Nutami głowy są lima, rum i gorzka pomarańcza; nutami serca są kakao, kawa i cynamon; nutami bazy są mahoń, tytoń i karmel.

Lima Rum Gorzka pomarańcza

Kakao Kawa Cynamon

Mahoń Tytoń Karmel

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Puro Intense by Nejma.

Puro Intense Recenzje Perfum

Puro Intense by Nejma 5.00 out of 5 based on 1 ratings and user reviews

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Nejma Puro Intense, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Nejma Puro Intense, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Puro Intense marki Nejma. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Puro Intense marki Nejma reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy aromatyczno - przyprawowe
Liz Claiborne Curve Chill for Men Comptoir Sud Pacifique Ecume de The Lorenzo Villoresi Garofano Gant Gant Summer 2009 The Crown Perfumery Co. Crown Spiced Limes Jovan Sex Appeal Roxana Illuminated Perfume Chocolate: Figure 3: La Foret Parfums Berdoues Cardamomum Vegetalis Corine de Farme Eros Cool Bath and Body Works Chai Anise Amway Ancestry Carolina Herrera Herrera for Men Refreshing Ginger