Marki » N-Q » aromatyczno - przyprawowe « Grupy

Puro Nejma dla mężczyzn

Puro Nejma dla mężczyzn

tytoniowy

Puro marki Nejma to aromatyczno - przyprawowe perfumy dla mężczyzn. Puro został wydany w 2010 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Christian Bousidan. Nutami głowy są rum, mięta i lima; nutami serca są cynamon i kaktus; nutami bazy są wetyweria, mahoń i tytoń.

Rum Mięta Lima

Cynamon Kaktus

Wetyweria Mahoń Tytoń

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Puro by Nejma.

Puro Recenzje Perfum

patetico
patetico

Kuba jest w moich marzeniach i Kuba jest w tym zapachu...
Kiedy go czuję, mam przed oczami obrazek jak z jakiegoś filmu: kubański potentat w handlu trzciną cukrową (oczywiście o hiszpańskich korzeniach) wypoczywa na ganku podczas pory deszczowej.
Spokojnie buja się w fotelu i rozmyśla o swojej pięknej hacjendzie, powiedzmy w co by ją tu 'doposażyć':)
Może piękne, mahoniowe meble?
Na szklanym stoliczku stoją wyborne alkohole, a przede wszystkim drogi, wysokogatunkowy rum - biały, obok również cudownie złocisty, miseczka pokrojonych limonek i pudełko wyśmienitych cygar.
Słychać szmer wody z kamiennej fontanny i szmer deszczu smagającego pola trzciny cukrowej.
Mokną ozdabiające posiadłość posągi i mokną wielkie kaktusy...
Bardzo mnie ten zapach rozmarzył, tyle w nim kubańskich akcentów!
Słodko-kwaśne mohito z rumem, miętą, limonką i cukrem trzcinowym.
Gorzkawy aromat cygar i sukulentów, intensywny zapach drogocennego, mahoniowego drewna przywodzącego na myśl zabytkowe, kolonialne meble.
A wszystko wzbogacone akcentem przypraw, (ale bez przesady) i wilgotnym wetiwerem.
Z czasem zapach staje się słodkawy w bardzo subtelny sposób.
Niesamowity i bardzo klimatyczny.
Kategoria aromatyczno-drzewno-przyprawowa.
Bardzo dobra trwałość i umiarkowana, dyskretna projekcja.
Polecam poszukującym kubańskich nut w perfumach:)

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Nejma Puro, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Nejma Puro, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Puro marki Nejma. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Puro marki Nejma reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy aromatyczno - przyprawowe
Jil Sander Sun Men Cacharel Amor pour Homme Sunshine Amouage Ciel Pour Homme Compagnia Delle Indie I Ragazzi Compagnia Delle Indie Uomo Boudicca Wode (Scent) Adidas Adidas Ice Dive O Boticario Connexion Demeter Fragrance Egg Nog Demeter Fragrance Espresso Cale Fragranze d’Autore Dolce Riso Nickel Eau Maximum Nejma Puro Intense