Marki » N-Q » orientalno - waniliowe « Grupy

Nejma 7 Nejma dla kobiet

Nejma 7 Nejma dla kobiet

kakaowy
kokosowy

Nejma 7 marki Nejma to orientalno - waniliowe perfumy dla kobiet. Nejma 7 został wydany w 2014 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Alice Lavenat. Nutami głowy są różowy grejpfrut, zielona mandarynka i kalabryjska bergamotka; nutami serca są neroli, ziarno kakaowca i kokos; nutami bazy są agar (oud), białe piżmo i paczula.

Różowy grejpfrut Zielona mandarynka Kalabryjska bergamotka

Neroli Ziarno kakaowca Kokos

Agar (oud) Białe piżmo Paczula

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Nejma 7 by Nejma.

Nejma 7 Recenzje Perfum

Hajduk
Hajduk

Psiknęłam sobie Nejmę7 na nadgarstek i wiecie gdzie się przeniosłam?

Oczami wyobraźni widzę łąkę, ale nie taką jakie są teraz, gdy chemia zniszczyła tyle dziko rosnących kwiatów. Ta łąka jest inna. Cała usłana rumiankami, chabrami, macierzanką, makami i dziką trawą. I widzę parę zakochanych.Tacy "piękni i młodzi", cały świat należy do nich, a oni tylko do siebie. Ona w zwiewnej sukience z wianuszkiem kwiatów na włosach, on w spodniach dżinsowych i białej, lekkiej koszuli. Idą trzymając się za ręce, tacy niewinni jeszcze jak dzieci, które porażają szczerością swych pięknych szeroko otwartych oczu.Nad nimi piękne, błękitne niebo, promienie słońca muskające twarze, zapach łąki i ta błoga cisza, w której tylko ptaki dają swój koncert. I chociaż nie widać gwiazd, to przecież są, tylko ukryte za jasnością dnia.
Nejma7 jest jak ta gwiazda, gwiazda Miłości....Mam to szczęście, że takie łąki pamiętam, miałam wtedy naście lat.
Nejma7 przypomina mi tamte chwile.Tych dwoje zakochanych jest wciąż ze sobą:)

2017

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Nejma Nejma 7, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Nejma Nejma 7, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Nejma 7 marki Nejma. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Nejma 7 marki Nejma reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy orientalno - waniliowe
Comptoir Sud Pacifique Vanille Mokha Laura Mercier Eau Gourmande Almond Coconut Chopard Happy Spirit Magical Nights Lavanila Laboratories Vanilla Coconut Keep Lucky Eau Envoutante Pour L`Amour Ulric de Varens Mini Pink Corine de Farme M'zelle Pomme d'Amour Farmacia SS. Annunziata Vaniglia del Madagascar I Profumi di Firenze Talco Delicato Jeanne Arthes Cassandra Blanc Galimard Cantabelle Sabon Femme