Marki » N-Q » orientalno - waniliowe « Grupy

Nejma 7 Nejma dla kobiet

Miałem: 1 Chcę: 3

kakaowy
kokosowy

Nejma 7 marki Nejma to orientalno - waniliowe perfumy dla kobiet. Są to nowe perfumy, Nejma 7 został wydany w 2014 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Alice Lavenat. Nutami głowy są różowy grejpfrut, zielona mandarynka i kalabryjska bergamotka; nutami serca są neroli, ziarno kakaowca i kokos; nutami bazy są agar (oud), białe piżmo i paczula.

Różowy grejpfrut Zielona mandarynka Kalabryjska bergamotka

Neroli Ziarno kakaowca Kokos

Agar (oud) Białe piżmo Paczula

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Nejma 7 by Nejma.

Nejma 7 Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Nejma Nejma 7, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Nejma Nejma 7, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Nejma 7 marki Nejma. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Nejma 7 marki Nejma reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy orientalno - waniliowe
Boucheron Jaipur Saphir Guerlain Elixir Charnel Gourmand Coquin Bath and Body Works Vanilla Noir Perfumer`s Workshop Samba Kiss Man L`Artisan Parfumeur Havana Vanille Demeter Fragrance Always Sexy Ulric de Varens Mini Sexy Corine de Farme M'zelle Very Vanilla Laurence Dumont Vanille Frangipanier Damien Bash Parfum Lucifer Sin Yves Rocher Cap Nature Feeries Lactees Mazzolari Alessandro