Marki » N-Q » szyprowo - owocowe « Grupy

Nejma 6 Nejma dla kobiet

Nejma 6 Nejma dla kobiet

tropikalny

Nejma 6 marki Nejma to szyprowo - owocowe perfumy dla kobiet. Są to nowe perfumy, Nejma 6 został wydany w 2014 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Jean Niel. Nutami głowy są kokos, ananas i zielone jabłko; nutami serca są kadzidło, fasolka tonka i Żywice; nutami bazy są drzewo sandałowe, agar (oud), białe piżmo i syjamski benzoes.

Kokos Ananas Zielone Jabłko

Kadzidło Fasolka tonka Żywice

Drzewo sandałowe Agar (oud) Białe piżmo Syjamski benzoes

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Nejma 6 by Nejma.

Nejma 6 Recenzje Perfum

EJo
EJo

Hm... czy ja lubię niszę? Pojęcia nie miałam do tej pory, gdy odważyłam się przetestować Nejmę, otrzymaną od hojnej M w towarzystwie ogromu innych próbek, które być może zamieszają w moim perfumowym życiu ;)

Ale do rzeczy - ten zapach poszedł na pierwszy ogień, zważywszy Wasze opinie o Nejmie. Przez pierwsze kilka minut od aplikacji zmagałam się - o wspomnienia ! - z zapachem wody po goleniu mojego Dziadka, kupowanej w siermiężnym PRL-u, jakiejś kwaśno - mydlano - jabłuszkowej mikstury, odrobinę kolońskiej a odrobinę słodkiej, zamkniętej w szklanym flakoniku. Mój mózg zaczął wysyłać ostrzegawcze sygnały, które prowadzą do odruchów bezwarunkowych i zazwyczaj kończą się natychmiastową ochotą zmycia z siebie specyfiku - i wtedy zapach objawił kolejne oblicze. Inne, choć wcale nie mniej owocowe - pan ananas nie przypominał wprawdzie swej jadowitej, metalicznej odsłony z Sun Moon Stars, ale i tak rozsiadł się wygodnie na mojej skórze, dzielnie wtórując jabłku. Sałatka owocowa doprawiona mleczkiem kokosowym jednym słowem - z solennym więc przyrzeczeniem, że nie będę niuchać dalej, czekałam... Cóż, całkiem długo - po kolei rejestrując tonkę, kadzidło i żywice, które zmieniały wprawdzie Nejmę na korzyść, nie na tyle jednak, aby zaspokoić moje nastawione na NISZĘ powonienie.

Tak naprawdę pięknie robi się dopiero po kilku godzinach - kiedy do głosu dochodzą nuty bazy, a owoce na mojej skórze zupełnie zanikają. Wtedy smużące się, lekko pikantne kadzidło pięknie współgra z agarem i żywicami, zaś sandałowiec i piżmo nadają zapachowi miękkiej sensualności. Końcówka jest naprawdę bajeczna. Pozostaje więc zastanowić się - hm... czy ja lubię taką niszę?

Almaria
Almaria

Po prostu majstersztyk. Piękny,niebanalny zapach. Warkocz,harmonijnie spleciony z dosyć wyjątkowych składników. Egzotyczne, soczyste owoce i od razu w środkowych nutach żywice i kadzidło to dosyć mocny akcent. U mnie owoce musują ostro, soczyście na początku ale dosyć krótko i zapach robi się przecudnie przytulny i miękki. Po kilku godzinach owoce pięknie się wysładzają , pewnie za sprawą tonki i benzoesu. Prawdę mówiąc nie spodziewałam się aż tak ciekawego finału. Agar i kadzidło zaznaczone bardzo delikatnie ,aby tylko zrównoważyć słodycz owoców.

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Nejma Nejma 6, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Nejma Nejma 6, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Nejma 6 marki Nejma. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Nejma 6 marki Nejma reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Angel Schlesser Angel Schlesser Oriental Edition II Christian Dior Midnight Poison Hermes Elixir des Merveilles Thierry Mugler Mirror Mirror Collection - Miroir des Voluptes Thierry Mugler Angel Eau de Toilette Roberto Cavalli Roberto Cavalli Oro L`Erbolario Dolcelisir Yves Rocher Rose Absolue The Different Company Sublime Balkiss Max Factor Le Jardin Agent Provocateur L'Agent Christian Dior Elixir Midnight Poison Montale Aoud Damascus Keiko Mecheri Loukhoum Yves Rocher Ode à l'amour Juliette Has A Gun Lady Vengeance Yves Rocher Rose Oud Guerlain Shalimar Nina Ricci Ricci Ricci Christian Dior Poison