Marki » N-Q » orientalno - kwiatowe « Grupy

Nejma 5 Nejma dla kobiet

Nejma 5 Nejma dla kobiet

Nejma 5 marki Nejma to orientalno - kwiatowe perfumy dla kobiet. Nejma 5 został wydany w 2014 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Jean Niel. Nutami głowy są sycylijska bergamotka, nektarynka i jeżyna; nutami serca są róża bułgarska i tunezyjskie neroli; nutami bazy są drzewo sandałowe, ambra, agar (oud), przyprawy i wetyweria bourbon.

Sycylijska bergamotka Nektarynka Jeżyna

Róża bułgarska Tunezyjskie neroli

Drzewo sandałowe Ambra Agar (oud) Przyprawy Wetyweria Bourbon

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Nejma 5 by Nejma.

Nejma 5 Recenzje Perfum

Irminay
Irminay

Zapach uderzająco podobny do Givenchy Organza oprócz lekkich cytrusowych nut na początku, które jednak szybko się ulatniają. Za taką cenę lepiej zainwestować w Givenchy.

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Nejma Nejma 5, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Nejma Nejma 5, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Nejma 5 marki Nejma. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Nejma 5 marki Nejma reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Yves Rocher Rose Oud Estée Lauder Youth-Dew Agent Provocateur L'Agent Chanel Chanel N°5 Thierry Mugler Mirror Mirror Collection - Miroir des Voluptes Yves Rocher Rose Absolue Hermes Elixir des Merveilles Guerlain Shalimar Nejma Nejma 6 Christian Dior Poison Thierry Mugler Angel Liqueur de Parfum Max Factor Le Jardin Chopard Wish Roberto Cavalli Roberto Cavalli Oro Christian Dior Elixir Midnight Poison Christian Dior J`Adore L`Absolu Chanel Chanel No 5 Eau de Toilette Rasasi Roohey Tehbak Agent Provocateur Petale Noir Aramis Tuscany Per Donna