Marki » N-Q » orientalno - kwiatowe « Grupy

Nejma 4 Nejma dla kobiet

Nejma 4 Nejma dla kobiet

Mam: 1

żółtych kwiatów

Nejma 4 marki Nejma to orientalno - kwiatowe perfumy dla kobiet. Są to nowe perfumy, Nejma 4 został wydany w 2014 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Jean Niel. Nutami głowy są geranium, ylang-ylang i bergamotka; nutami serca są narcyz, róża turecka i egipski jaśmin; nutami bazy są agar (oud), mech dębowy i Żywice.

Geranium Ylang-ylang Bergamotka

Narcyz Róża turecka Egipski jaśmin

Agar (oud) Mech dębowy Żywice

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Nejma 4 by Nejma.

Nejma 4 Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Nejma Nejma 4, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Nejma Nejma 4, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Nejma 4 marki Nejma. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Nejma 4 marki Nejma reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Clinique Simply Clinique Escada Escada Margaretha Ley Hanae Mori Magical Moon Jean-Louis Scherrer Scherrer 2 Nautilus Donna Nautilus Guerlain L`Instant de Guerlain Fleur de Mandarine Romea D`Ameor The Great Empresses of Japan Houbigant Raffinee Bruno Acampora Iranzol Rasasi Sharina Jean-Claude Jitrois Jitrois Vero Profumo rubj eau de parfum