Marki » N-Q » orientalno - kwiatowe « Grupy

Nejma 4 Nejma dla kobiet

Nejma 4 Nejma dla kobiet

Mam: 1

żółtych kwiatów

Nejma 4 marki Nejma to orientalno - kwiatowe perfumy dla kobiet. Są to nowe perfumy, Nejma 4 został wydany w 2014 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Jean Niel. Nutami głowy są geranium, ylang-ylang i bergamotka; nutami serca są narcyz, róża turecka i egipski jaśmin; nutami bazy są agar (oud), mech dębowy i Żywice.

Geranium Ylang-ylang Bergamotka

Narcyz Róża turecka Egipski jaśmin

Agar (oud) mech dębowy Żywice

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Nejma 4 by Nejma.

Nejma 4 Recenzje Perfum

Nejma 4 by Nejma 1.00 out of 5 based on 2 ratings and user reviews

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Nejma Nejma 4, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Nejma Nejma 4, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Nejma 4 marki Nejma. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Nejma 4 marki Nejma reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Jil Sander Sun Rochas Absolu Intense Simply Red Jean Paul Gaultier Classique Prestige Tauer Perfumes 06 Incense Rose Torrente L'Or Blanc de Torrente Pilar & Lucy Tiptoeing Through Chambers of the Moon Jeanne Arthes Luxure Gloria Vanderbilt Reverie Space NK Champaca Penhaligon`s Night Scented Stock LR Heidi Klum Six Scents Six Scents Series Three 2 Mary Katrantzou: Trompe L'Oleil