Marki » N-Q » orientalno - kwiatowe « Grupy

Nejma 3 Nejma dla kobiet i mężczyzn

Nejma 3 Nejma dla kobiet i mężczyzn

agarowy
żółtych kwiatów

Nejma 3 marki Nejma to orientalno - kwiatowe perfumy dla kobiet i mężczyzn. Nejma 3 został wydany w 2014 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Jean Niel. Nutami głowy są ylang-ylang, gorzka pomarańcza i kardamon; nutami serca są hibiskus i róża bułgarska; nutami bazy są agar (oud), mech dębowy i drzewo sandałowe.

Ylang-ylang Gorzka pomarańcza Kardamon

Hibiskus Róża bułgarska

Agar (oud) mech dębowy Drzewo sandałowe

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Nejma 3 by Nejma.

Attar

Nejma 3 Recenzje Perfum

Grażyna
Grażyna

Nejma Three:
do niedawna zupełnie nieznana mi marka.
Dzięku bardzo miłej wymiance ( pozdrawiam cieplutko poprzednią Właścicielkę i Jej Małżonka ) mam okazję zapoznać się z tym tajemniczym (dla mnie)i niszowym zapachem.
W pierwszej chwili poczułam nuty świeżości.
Myślę,że biel buteleczki w tym przypadku nie jest przypadkowa.
Woń z upływem czasu zaczyna powoli wibrować na skórze.
Wyczuwam różę,hibiskus, drzewo sandałowe.
Nie jestem w stanie rozpoznać wszystkich pojedyńczych składników, nie mam pojęcia np. jak pachnie agar.
Powolutku wyłania się orientaln-kwiatowy charakter.
Zapach jest bardzo trwały i oryginalny, choć
w pierwszej chwili może niektórym wydawać się zbyt ostry.
Moim zdaniem jest bardzo ciekawy i "bezpieczny".
Wyczytałam, że jest unisexem.
Ponieważ należy do zapachów z górnej półki, polecam bardzo zakochanym parom ( razem troszkę taniej... ).

Nejma 3 by Nejma 3.25 out of 5 based on 5 ratings and 1 user reviews

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Nejma Nejma 3, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Nejma Nejma 3, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Nejma 3 marki Nejma. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Nejma 3 marki Nejma reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Montblanc Femme Individuelle Mariah Carey M Al-Rehab Taif Ineke Evening Edged In Gold Marks and Spencer Truly Cherish Houbigant Demi-Jour Caron Narcisse Noir Calvin Klein CK IN2U Her Collectables DSH Perfumes Route d'Iris Atkinsons Jais Gucci Gucci Guilty Swiss Arabian Khawla