Marki » N-Q » orientalno - kwiatowe « Grupy

Nejma 3 Nejma dla kobiet i mężczyzn

Nejma 3 Nejma dla kobiet i mężczyzn

agarowy
żółtych kwiatów

Nejma 3 marki Nejma to orientalno - kwiatowe perfumy dla kobiet i mężczyzn. Nejma 3 został wydany w 2014 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Jean Niel. Nutami głowy są ylang-ylang, gorzka pomarańcza i kardamon; nutami serca są hibiskus i róża bułgarska; nutami bazy są agar (oud), mech dębowy i drzewo sandałowe.

Ylang-ylang Gorzka pomarańcza Kardamon

Hibiskus Róża bułgarska

Agar (oud) mech dębowy Drzewo sandałowe

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Nejma 3 by Nejma.

Attar

Nejma 3 Recenzje Perfum

Arsenicum
Arsenicum

Nejma THREE (nie "3"). Zwracałem uwagę na wywalenie starych Nejm z bazy na forum, ale moje nawoływania można przyrównać do propagowania dziewictwa w domu publicznym. Zatem zaznaczę to w swoim pierwszym wpisie dotyczącym marki Nejma. Cała "numeryczna" seria Nejmy została zmieniona - nie można tego nazwać reformulacją, gdyż kompozycje (np. "One" i "1") pachną ZUPEŁNIE inaczej, mają inne nazwy, mają też inne flakony. Byłoby świetnie, gdyby stare pozycje wróciły do bazy, gdyż pisanie recenzji danych perfum, w okienku zupełnie innych, jest dziwaczne. W zasadzie, to bym tego nie robił, ale pokłóciłem się z Nejmą Three i postanowiłem, że rozstaniemy się w nieprzyjemnej atmosferze.

To dziwaczna kompozycja, której nie da się przyporządkować do żadnej kategorii. Składniki są dość namacalne, na mnie się gryzą, co tworzy efekt "szyprowo-drzewno-cytrusowo-orientalny". Bardzo dużo mchu dębowego, który nadaje wyraźnego, szyprowego sznytu - co ciekawe, doszukałem się pewnych podobieństw z Soir de Lune, jednak są to malutkie, szyprowe niuanse. Znajdziemy tu też akord kwaśno-cytrusowy, do tego bardzo dużo drewien i agar. Możecie sobie tylko wyobrazić, jak to pachnie... Całościowo, przypominają mi Agarwood marki Kanon. Innymi słowy - zapach zamokniętej popielniczki w przysklepowej altance.

Bardzo trwałe!

Grażyna
Grażyna

Nejma Three:
do niedawna zupełnie nieznana mi marka.
Dzięku bardzo miłej wymiance ( pozdrawiam cieplutko poprzednią Właścicielkę i Jej Małżonka ) mam okazję zapoznać się z tym tajemniczym (dla mnie)i niszowym zapachem.
W pierwszej chwili poczułam nuty świeżości.
Myślę,że biel buteleczki w tym przypadku nie jest przypadkowa.
Woń z upływem czasu zaczyna powoli wibrować na skórze.
Wyczuwam różę,hibiskus, drzewo sandałowe.
Nie jestem w stanie rozpoznać wszystkich pojedyńczych składników, nie mam pojęcia np. jak pachnie agar.
Powolutku wyłania się orientaln-kwiatowy charakter.
Zapach jest bardzo trwały i oryginalny, choć
w pierwszej chwili może niektórym wydawać się zbyt ostry.
Moim zdaniem jest bardzo ciekawy i "bezpieczny".
Wyczytałam, że jest unisexem.
Ponieważ należy do zapachów z górnej półki, polecam bardzo zakochanym parom ( razem troszkę taniej... ).

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Nejma Nejma 3, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Nejma Nejma 3, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Nejma 3 marki Nejma. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Nejma 3 marki Nejma reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Frapin 1270 Shaik Chic Shaik No 30 Ramon Monegal Ambra di Luna Chanel Les Exclusifs de Chanel Sycomore Tom Ford Tuscan Leather Priscilla Presley Indian Summer Bond No 9 Bond No. 9 Perfume Rasasi Rania Amouage Ubar Frederic Malle Portrait of a Lady Yves Saint Laurent M7 Rochas Alchimie Hermes Elixir des Merveilles Bond No 9 Manhattan The Different Company Charme et Feuilles By Kilian Flower of Immortality Le Labo Rose 31 Maison Francis Kurkdjian Aqua Universalis Forte Rance 1795 Helene Maison Francis Kurkdjian Aqua Vitae