Marki » N-Q » orientalno - kwiatowe « Grupy

Nejma 2 Nejma dla kobiet i mężczyzn

Nejma 2 Nejma dla kobiet i mężczyzn

Miałem: 1 Chcę: 1

agarowy

Nejma 2 marki Nejma to orientalno - kwiatowe perfumy dla kobiet i mężczyzn. Są to nowe perfumy, Nejma 2 został wydany w 2014 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Alice Lavenat. Nutami głowy są ylang-ylang, goździk (przyprawa), szafran i biała róża; nutami serca są róża turecka i róża majowa; nutami bazy są agar (oud) i drzewo sandałowe.

Ylang-ylang Goździk (przyprawa) Szafran Biała róża

Róża turecka Róża majowa

Agar (oud) Drzewo sandałowe

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Nejma 2 by Nejma.

Nejma 2 Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Nejma Nejma 2, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Nejma Nejma 2, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Nejma 2 marki Nejma. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Nejma 2 marki Nejma reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Cacharel Amor Amor Eau Fraiche 2006 Carolina Herrera Crystal Chic Annayake Matsuri Torrente L'Or Blanc de Torrente Jil Sander Style Pastels Soft Yellow Dolce&Gabbana D&G Anthology La Roue de La Fortune 10 Essentially Me White Blooms Calvin Klein Euphoria Eau de Toilette Penhaligon`s Orange Blossom Tauer Perfumes 09 Orange Star Lulu Beauty Marlena Andrea Maack Sharp