Marki » N-Q » orientalno - kwiatowe « Grupy

Nejma 2 Nejma dla kobiet i mężczyzn

Nejma 2 Nejma dla kobiet i mężczyzn

Miałem: 1 Chcę: 1

agarowy

Nejma 2 marki Nejma to orientalno - kwiatowe perfumy dla kobiet i mężczyzn. Są to nowe perfumy, Nejma 2 został wydany w 2014 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Alice Lavenat. Nutami głowy są ylang-ylang, goździk (przyprawa), szafran i biała róża; nutami serca są róża turecka i róża majowa; nutami bazy są agar (oud) i drzewo sandałowe.

Ylang-ylang Goździk (przyprawa) Szafran Biała róża

Róża turecka Róża majowa

Agar (oud) Drzewo sandałowe

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Nejma 2 by Nejma.

Nejma 2 Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Nejma Nejma 2, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Nejma Nejma 2, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Nejma 2 marki Nejma. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Nejma 2 marki Nejma reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Nikos Sculpture Puma Flowing Hanae Mori Magical Moon Shiseido Vocalise Bijan Bijan Al Haramain Perfumes Affaf Elizabeth Arden 5th Avenue Nights Saint Amour Si Pure Summer MDCI Parfums Promesse de l`Aube Dolce&Gabbana D&G Anthology La Roue de La Fortune 10 Gale Hayman Glamour Shakira S