Marki » N-Q » orientalno - kwiatowe « Grupy

Nejma 2 Nejma dla kobiet i mężczyzn

Nejma 2 Nejma dla kobiet i mężczyzn

Miałem: 1 Chcę: 1

agarowy

Nejma 2 marki Nejma to orientalno - kwiatowe perfumy dla kobiet i mężczyzn. Są to nowe perfumy, Nejma 2 został wydany w 2014 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Alice Lavenat. Nutami głowy są ylang-ylang, goździk (przyprawa), szafran i biała róża; nutami serca są róża turecka i róża majowa; nutami bazy są agar (oud) i drzewo sandałowe.

Ylang-ylang Goździk (przyprawa) Szafran Biała róża

Róża turecka Róża majowa

Agar (oud) Drzewo sandałowe

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Nejma 2 by Nejma.

Nejma 2 Recenzje Perfum

Savanoja
Savanoja

Bardzo różana i bardzo arabska jest ta Nejma. Doceniam jakość, ale nie dźwigam, czuję się po prostu przygnieciona wagonem z zainfekowanego oudem drewna, wypełnionym po brzegi różami.
Nie chciałabym nikogo zrażać, bo tu naprawdę czuć Jakość przez wielkie J, jednak mimo całej mej sympatii do arabskich kompozycji - takich właśnie róż nie dźwigam.
Róża, róża, róża, sporo oudu, odrobina szafranu - to jest dokładnie to, czego unikam jak ognia. Monotonnie, nużąco, bez fantazji. Jest w nich MOC, która tym razem sprzysięgła się przeciwko mnie.

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Nejma Nejma 2, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Nejma Nejma 2, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Nejma 2 marki Nejma. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Nejma 2 marki Nejma reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Acqua di Parma Acqua di Parma Blu Mediterraneo - Mandorlo di Sicilia Torrente L`Or de Torrente Robert Piguet Baghari 2006 Boucheron Trouble eau Legere Mandarina Duck Scarlet Rain Shu Uemura Fleur de Terre Saint Amour Si Pure Summer Flirt! Glamourazzi Animale Animale Animale Regency Cosmetics Bal de Bain DSH Perfumes Parfum de Luxe Penhaligon`s Orange Blossom