Marki » N-Q » aromatyczne « Grupy

Musc Blanc Nejma dla kobiet i mężczyzn

Musc Blanc Nejma dla kobiet i mężczyzn

Musc Blanc marki Nejma to aromatyczne perfumy dla kobiet i mężczyzn. Są to nowe perfumy, Musc Blanc został wydany w 2014 roku. Perfumy zawierają takie składniki, jak białe piżmo.

Białe piżmo

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Musc Blanc by Nejma.

Musc Blanc Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Nejma Musc Blanc, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Nejma Musc Blanc, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Musc Blanc marki Nejma. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Musc Blanc marki Nejma reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy aromatyczne
Kenzo KenzoKi White Lotus (Relaxing) The Body Shop White Musk For Men Benetton Benetton White Night Man Sonia Rykiel Rykiel Homme Maurer & Wirtz 4711 Acqua Colonia Royal Riesling Maurer & Wirtz 4711 Acqua Colonia Melissa & Verbena Masaki Matsushima M;0°С Men Clarins Eau des Jardins CB I Hate Perfume Lavender Tea Ann Taylor Chic Skeem Tea Leaf Xerjoff Oroville