Marki » N-Q » aromatyczne « Grupy

Musc Blanc Nejma dla kobiet i mężczyzn

Musc Blanc Nejma dla kobiet i mężczyzn

Musc Blanc marki Nejma to aromatyczne perfumy dla kobiet i mężczyzn. Są to nowe perfumy, Musc Blanc został wydany w 2014 roku. Perfumy zawierają takie składniki, jak białe piżmo.

Białe piżmo

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Musc Blanc by Nejma.

Musc Blanc Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Nejma Musc Blanc, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Nejma Musc Blanc, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Musc Blanc marki Nejma. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Musc Blanc marki Nejma reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy aromatyczne
Yardley Lavander Spa Michael Jordan 23 Monotheme Fine Fragrances Venezia Tea Leaves White Tea & Rice Givenchy Very Irresistible Fresh Attitude Summer Sorbet DSH Perfumes Blue-Green: Arnica Michel Germain Sexual Fresh Pour Homme Le Jardin Retrouve Verveine d`Été Chloe Eau de Fleurs Lavande Clarins Eau des Jardins Elizabeth Arden Green Tea Lavender Black Phoenix Alchemy Lab Sky City (Before) Melvita Floral Water Lavender