Marki » N-Q » aromatyczno - przyprawowe « Grupy

Extreme Nejma dla mężczyzn

kawowy
tytoniowy
kakaowy

Extreme marki Nejma to aromatyczno - przyprawowe perfumy dla mężczyzn. Są to nowe perfumy, Extreme został wydany w 2014 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Christian Bousidan. Nutami głowy są rum, lima i palone ziarna kawy; nutami serca są pieprz, kawa i kakao; nutami bazy są liść tytoniu, olej jawajskiej wetywerii, kakao i mahoń.

Rum Lima Palone ziarna kawy

Pieprz Kawa Kakao

Liść tytoniu Olej jawajskiej wetywerii Kakao Mahoń

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Extreme by Nejma.

Extreme Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Nejma Extreme, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Nejma Extreme, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Extreme marki Nejma. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Extreme marki Nejma reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy aromatyczno - przyprawowe
Aramis Aramis Life My Summer Jil Sander Sun Men Adidas Adidas Moves 0:01 Moment of Truth Karl Lagerfeld Kapsule Light Parfumerie Generale PG11 Harmatan Noir Xerjoff Uden The Crown Perfumery Co. Crown Spiced Limes James Heeley Esprit du Tigre Kiss Cosmetics Kiss Her Amway Anticipate NANADEBARY Green Lord`s Jester Dionysus