Marki » N-Q » aromatyczno - przyprawowe « Grupy

Extreme Nejma dla mężczyzn

Extreme Nejma dla mężczyzn

kakaowy
kawowy

Extreme marki Nejma to aromatyczno - przyprawowe perfumy dla mężczyzn. Są to nowe perfumy, Extreme został wydany w 2014 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Christian Bousidan. Nutami głowy są rum, lima i palone ziarna kawy; nutami serca są pieprz, kawa i kakao; nutami bazy są liść tytoniu, olej jawajskiej wetywerii, kakao i mahoń.

Rum Lima Palone ziarna kawy

Pieprz Kawa Kakao

Liść tytoniu Olej jawajskiej wetywerii Kakao Mahoń

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Extreme by Nejma.

Extreme Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Nejma Extreme, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Nejma Extreme, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Extreme marki Nejma. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Extreme marki Nejma reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy aromatyczno - przyprawowe
Parfumerie Generale PG23 Drama Nuui Jardin de France Gingembre Geir Ness Geir Ness for Men Six Scents Six Scents Series Two 5 Richard Nicoll: Nicoll 17 Gendarme 7 Sinful Scents Sloth Cale Fragranze d’Autore Dolce Riso Demeter Fragrance Black Pepper Ralph Lauren Big Pony 3 Cuba Paris Cuba Jungle Zebra Damien Bash Parfum Lucifer No.4 Nazareno Gabrielli Nazareno Gabrielli CnR Create Sagittarius for Men