Marki » N-Q » drzewne « Grupy

Bois de Aoud Nejma dla kobiet i mężczyzn

Bois de Aoud Nejma dla kobiet i mężczyzn

agarowy

Bois de Aoud marki Nejma to drzewne perfumy dla kobiet i mężczyzn. Są to nowe perfumy, Bois de Aoud został wydany w 2014 roku. Perfumy zawierają takie składniki, jak agar (oud).

Agar (oud)

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Bois de Aoud by Nejma.

Bois de Aoud Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Nejma Bois de Aoud, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Nejma Bois de Aoud, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Bois de Aoud marki Nejma. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Bois de Aoud marki Nejma reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy drzewne
Guerlain Vol de Nuit L`Artisan Parfumeur Dzing! Ferrari Ferrari No 1 Parfumerie Generale PG18 Cadjmere Le Prince Jardinier Arboretum Parfumerie Generale PG16 Jardins de Kerylos Le Jardin Retrouve Eau de Vetyver Sage Machado Pearl Cuba Paris Cuba Black Yves Rocher Cap Nature Sensations Boisees Alyssa Ashley Essence de Patchouli Anicka Yi & Maggie Peng Shigenobu Twilight