Marki » N-Q » orientalno - kwiatowe « Grupy

Takashimaya Neil Morris dla kobiet i mężczyzn

Takashimaya Neil Morris dla kobiet i mężczyzn

aldehydowy
Takashimaya Neil Morris dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia

Takashimaya marki Neil Morris to orientalno - kwiatowe perfumy dla kobiet i mężczyzn. Takashimaya został wydany w 2008 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Neil Morris. Nutami głowy są czarna porzeczka, mandarynka, bergamotka i aldehydy; nutami serca są kwiat wiśni, bambus, orchidea, narcyz, kwiat śliwy i japońska zielona herbata; nutami bazy są cedr, dąb, fasolka tonka, korzeń irysa i agar (oud).

Czarna porzeczka Mandarynka Bergamotka Aldehydy

Kwiat wiśni Bambus Orchidea Narcyz Kwiat śliwy Japońska zielona herbata

Cedr Dąb Fasolka tonka Korzeń irysa Agar (oud)

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Takashimaya by Neil Morris.

Takashimaya Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Neil Morris Takashimaya, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Neil Morris Takashimaya, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Takashimaya marki Neil Morris. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Takashimaya marki Neil Morris reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Thierry Mugler Angel Garden Of Stars - Le Lys Annayake Matsuri Christian Dior Dior Addict  "Dior Twist" Enrico Coveri Enrico Coveri Paillettes 3 Nicolai Parfumeur Createur Maharanih Intense The Body Shop Neroli Jasmin Perfume Oil Red Pearl Silver Ring Donna Karan DKNY Women Limited Edition Perry Ellis Reserve Gale Hayman Glamour Benefit So Hooked on Carmella Jean Paul Gaultier Classique X Extrait